טיול קרוואנים בארה"ב – יותר משתלם


אם אתם לא זוכרים לפני כמה שנים הייתם בארצות הברית, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הרגע לנסוע לשם. כמו שאתם יודעים, יש אינספור מקומות שתוכלו לבקר בהם בארה"ב ולכן בהחלט כדאי לתכנן את הטיול שלכם מראש. מה שכן, במסגרת התכנון שאתם עושים, כדאי יהיה לחשוב גם האם אתם רוצים ללון בבתי מלון שונים או שאתם מעדיפים דווקא לבחור בהשכרת קרוואנים בארה"ב, שבו תוכלו לנסוע בו ממקום למקום וגם לישון בו. מתלבטים? אם כך, מעניין לדעת שכמעט תמיד טיול קרוואנים בארה"ב הרבה יותר משתלם מכל אופציה אחרת. 

איך תדעו איזה קרוואן כדאי לשכור?

אם חשבתם לרגע שיהיה לכם קל לבחור את הקרוואן המושלם עבורכם, כדאי שתכינו את עצמכם לדילמה מורכבת מאוד. העניין הוא שקרוואנים לטיולים הם עולם ומלואו ולכן ברור מדוע צריך לבדוק מה אתם מחפשים ומה יכול להתאים לכם. ראשית, אתם צריכים להחליט עם כמה אנשים תהיו בטיול הזה כדי לדעת עד כמה הקרוואן צריך להיות גדול. שנית, יש משמעות כמובן גם לשאלה האם אתם רוצים קרוואן חדיש ויפה או שזה פחות משמעותי עבורכם. קחו בחשבון את החללים השונים שיש בקרוואן שכן בסופו של דבר, ולמרות הרצון לבלות ביחד, כל אחד מאתנו צריך גם פינה קטנה של פרטיות במהלך טיול גדול ומרגש כזה. 

כמה תשלמו על השכרת קרוואן בארצות הברית? 

טבעי מאוד השאלה הזאת תטריד אתכם, כי מי מאתנו באמת יוכל לשכור קרוואן בלי לברר מראש את המחירים? לכן כדאי לדעת שיש כמה גורמים שיוכלו להשפיע בסופו של דבר על המחיר, כמו לדוגמא: 

  • השאלה מאיזו חברה תשכירו את הקרוואן שלכם 
  • השאלה עד כמה הקרוואן יהיה גדול 
  • האם אתם נוסעים בעונה מאוד תיירותית או לא 

בנוסף, גם השאלה האם תעשו לקרוואן שלכם את הביטוח הכי מקיף שאפשר או לא תשפיע על המחיר. בנקודה הזאת כדאי לזכור: אומנם אתם יוצאים לטייל ומקווים שהכול יהיה טוב ובהתאם לתכנית, אך אין לדעת מה יוליד יום. לכן מאוד מומלץ לעשות ביטוח מקיף כאשר שוכרים קרוואן ויוצאים איתו לטייל. 

מעוניינים לקבל מידע על השכרת קרוואנים באזור אחר ? לחצו השכרת קרוואן באירופה