קורקינט 3 גלגלים לילדים: מה צריך לדעת לפני שקונים?

מכירים את זה שאתם קונים לילד הגדול קורקינט משוכלל אבל הקטן מבקש כל הזמן שירכיבו אותו עליו? זה דבר שמעצבן גם את ההורה וגם את הילד שעבורו נרכש הקורקינט. אבל מהיום, זה עומד להיפסק. ולמה? תכף תגלו. הישארו איתנו עד הסוף ותצאו עם תשובות.

קורקינט 3 גלגלים לילדים – גם לקטנטנים

קורקינט נחשב עד היום לצעצוע שיועד עבור ילדים בוגרים ולפעוטות נותר רק לצפות בכיליון עיניים כיצד האחים הגדולים רוכבים להנאתם ברחבי מגרש המשחקים. זה היה עד היום, אבל כיום, מייצרים קורקינטים שמיועדים בדיוק עבור אותם ילדים צעירים ואחים קטנים שמקנאים בקורקינט של ה'גדולים'. קורקינטים לילדים צעירים הם בעלי שלושה גלגלים, בניגוד לרגילים שהם בעלי שני גלגלים בלבד.

קורקינט שלושה גלגלים מאפשר לילדים לרכב מבלי לשמור כל הזמן על שיווי המשקל שלהם, ועל כן הקורקינטים מהסוג הזה מתאימים גם לילדים צעירים ממש.

מה צריך לדעת לפני שקונים קורקינט?

קורקינט אינו דבר מאוד זול ולכן חשוב לשים לב שהקורקינט הנבחר אכן שווה את מחירו. בטרם הרכישה חשוב לבדוק את ההתאמה של המוצר ליכולות של הילד שעבורו אתם רוכשים אותו. כדאי להגיע עם הילד לחנות ולאפשר לו להתנסות על סוגי הקורקינטים השונים.

כמו כן, חשוב לשים לב כי הקורקינט הנבחר יוצר על ידי חברה מקצועית וכזו שלמוצריה יש תו תקן המורה על האיכות שלהם.

תעודת אחריות חשובה גם לקורקינט

יתרון נוסף לקורקינטים המיוצרים על ידי יצרניות מוכרות ומקצועיות, הוא עניין האחריות. חשוב מאוד שלמוצר שנרכש במחיר העולה על כמה מאות שקלים תהיה תעודת אחריות למקרה של תקלות, ושתהיה כתובת לפנות אליה בכל שאלה או בעיה.

> למידע מקצועי והמלצות ניתן לפנות לכתובת https://smartrike.co.il!