6 יעדים פופולארים בחו"ל בקרב משפחות

בכל שנה טסות משפחות רבות מישראל אל עבר טיולים בחו"ל. טיול מאורגן למשפחות הינו יכול להיות זמן האיכות וזמן צבירת הזיכרונות הטוב ביותר שאתם יכולים לבחור בו. יחד עם זאת, טיול עם כל המשפחה יכול להיות גם מאתגר, במיוחד כאשר יש ילדים קטנים הדורשים הרבה צומת לב. לכן מומלץ לצאת לטיולים מאורגנים למשפחות וכך למצוא חברים ותעסוקה לילדים.

צפון ספרד

צפון ספרד הינו אזור המדהים ביופיו ומתאים בפעילויות אותן הוא מציע לכל הגילאים ולכל המשפחה. רפטינג בנהרות  נסיעה במזחלת ההרים הארוכה בעולם,  טיולי ג'יפים, פארק השעשועים וההרפתקאות "פורט אבנטורה", גלישת אומגות ארוכות בעמקים • אגמים רבים.

קרוז בים התיכון וביקור בברצלונה

לא צריך לטוס למרחקים ארוכים כדי ליהנות מהחופשה המושלמת, ראו שלל אופציות באתר https://www.cruise.co.il. בחירה בטיולים מאורגנים למשפחות הכוללים שייט קרוז מפנק הינם אופציה נהדרת. על הקרוז ניתן למצוא את כל הפינוקים שאפשר לדמיין ולפעמים אפילו דיוטי פרי. מה שנחמד בקרוז בים התיכון הינו שהמרחקים קצרים ובכל לילה או שניים נעבור ממקום למקום מבלי להרגיש את זמן המעבר. ביקור בברצלונה מאפשר לחוות אטרקציות רבות כגון ביקור באצטדיון הכדורגל של "בארסה", פארק שעשועים מיוחד ועיר שוקקת.

הולנד

כפרי דייגים, תחנות רוח, ארץ שטוחה ואווירה טובה. המשותף לכל אלו הוא שהינם מאפיינים את הולנד המומלצת לביקור. הולנד מציעה טיול אידיאלי למשפחות מכיוון שהיא מציעה אטרקציות גם לקטנטנים שבחבורה למשל פארק השעשועים ואליבי. בהולנד המרחקים בין האזורים השונים קצרים כך שניתן להספיק הרבה גם בזמן קצר.

תאילנד

תאילנד הינה אחת ממדינות הנופש הפופולאריות ביותר. היא מציעה שפע של מקדשים וצפייה במסורות עתיקות לצד שכיבה והשתזפות כאשר כל שנדרש הינו להחליף תנוחה מידי פעם. תאילנד מומלצת במיוחד לטיולים בעלי מספר שבועות משום שאמנם המחיה זולה אך כרטיסי הטיסה יקרים.

יוון

יוון הינה במרחק קצר מישראל ומשום כך פופולארית בקרב הישראלים. ביוון ניתן ליהנות ממסעדות מעולות לצד חופי ים מהנים.

מחפשים קרוז לנופש באווירה אחרת? בקרו באתר https://www.senior.co.il

צפון איטליה

למשפחות שהטבע אהוב עליהן זהו אזור מומלץ ביותר. ניתן למצוא אגמים רבים ונופים מקסימים. מקום זה שופע אטרקציות למשפחות כגון פארקי שעשועים ומוזיאון הרכב המפורסם.

> קראו גם על צימרים בקרבת החרמון למשפחות וזוגות