מקומות לינה בצפון

מתכננים להגיע לצפון לחופשה של יותר מיום אחד? אם כך אתם מוכרחים למצוא לעצמכם מקום איכותי ומתאים ללון בו במהלך הלילה. לשמחתכם, קיימים סוגים רבים ומגוונים של מקומות לינה בצפון – כך שהבחירה היא רק בידיים שלכם. לפני שנפרט על מקומות הלינה המומלצים והפופולריים ביותר, נציין כי הדרך למצוא את מקום הלינה המתאים ביותר היא באמצעות התאמת מקום האירוח למספר הנפשות, המטרה של החופשה, רמת האירוח שאתם מצפים לה וכמובן תקציב לינה לפי יום.

צימרים ובקתות אירוח

כשמדברים על מקומות לינה בצפון, צימרים ובקתות אירוח הם בין המקומות האהובים ביותר על ישראלים שיוצאים לחופשה באזור. בצפון יש המון מקומות פסטורליים ומעניינים, וכדי לנצל את היופי של המקומות האלו נבנו בהם צימרים ברמה גבוהה איכותיים ומבודדים שמעניקים לכל אחד חוויית נופש שקטה, נעימה ופסטורלית.

סוויטות יוקרתיות

לאלו שרוצים ליהנות מחופשה בצפון שהיא שקטה ומבודדת אך גם משודרגת, סוויטות אירוח בצפון יהיו המקום המושלם עבורם. הסוויטות מציעות גם הן מתחמי אירוח פרטיים ומבודדים, כאשר העיצוב והאבזור של כל סוויטה הינם ברמה גבוהה ולכן מחירי האירוח לכל לילה יהיו בהתאם. לרוב מקום לינה כזה יהיה ייעודי עבור חופשות זוגיות רומנטיות.

בתי מלון יוקרתיים

משפחות רבות בוחרות באפשרות של חופשה בבית מלון, בעיקר בגלל האבזור והמתקנים הכלולים במחיר החופשה, אותם לא ניתן למצוא במקומות אירוח אחרים כמו צימרים, וילות וסוויטות פרטיות. בצפון יש סוגים שונים של בתי מלון המציעים מקומות לינה בצפון ברמות אירוח שונות, כך שאפשר למצוא בקלות מלונות בוטיק יוקרתיים לחופשה זוגית או משפחתית משודרגת.

וילות מרווחות

אפשרות נוספת ומומלצת למשפחות וקבוצות שנופשות בצפון, כיוון שבווילות הללו נהנים ממתחם אירוח גדול, מאובזר, מרווח ופרטי בו כולם נמצאים במקום אחד ובחדרים נפרדים כמובן.