מדריך קל לזיהוי נחשים בישראל

לא בטוחים איזה נחש הופיע לכם בגינה? המדריך שלנו עשוי לעזור לכם לזהות את הנחש או סוגי נחשים נוספים. אך שימו לב שגם אם אתם חושבים שמדובר בנחש לא ארסי, כל עוד אתם לא בטוחים בכך לחלוטין, תצטרכו לפנות אל לוכד נחשים מקצועי שיוכל להגיע וללכוד עבורכם את הנחש וכמובן שגם לזהות באיזה נחש מדובר בדיוק.

היזהרו מפני צפע מצוי

זהו הנחש הארסי הנפוץ ביותר בישראל. גבו מעוטר מעוינים וצבעו יכול לנוע בין שחור לאפור. אורכו נע סביב המטר והוא נחשב למסוכן במיוחד ואף לגרום למוות. אם זיהיתם צפע מצוי, קראו בהקדם ללוכד נחשים שיוכל להגיע אליכם וללכוד אותו מבלי שתסכנו את עצמכם.

זעמן זיתני – קשה להבחין בו

הדקיקות והבהירות של הנחש לצד צבע הבז הופכים אותו לנחש שלפעמים קשה להבחין בו. לנחש יש מספר כתמים שמופיעים על גבו. הוא איננו ארסי ולא מסוכן כלל וכלל לבני אדם, כך שאין מה לחשוש ממנו.

מטבעון מדבר – נפוץ באזורים המדבריים

נחש שאיננו מסוכן לאדם ונפוץ בעיקר במדבר יהודה. אורך של עד 140 ס"מ, צבע בהיר אפור וכתמים כהים. אין מה לחשוש מפניו, שכן לא מדובר בנחש ארסי.

לא בטוחים? פנו ללוכד נחשים

אל תסכנו את עצמכם ותוודאו שבכל פעם שאתם לא בטוחים לגבי הנחש שנתקלתם בו, שאתם פונים בהקדם אל לוכד נחשים מאתר https://snaker.co.il/ שיוכל לסייע לכם עם המצב ולעשות כל מה שצריך על מנת ללכוד אותו ולזהות את הנחש. כך לא תצטרכו לחשוש יותר מידי ותוכלו לדעת בוודאות שאתם פשוט עושים את הדבר הנכון על מנת להתמודד בצור נבונה עם הנחש. זה כל מה שתצטרכו לעשות בסיטואציה כזו שאתם נתקלים בנחש בסביבה שלכם.