אתונה – האם עדיין כדאי להשקיע שם בדירות?

אם אתם רוצים להשקיע בנדלן בחו"ל, וודאי תירצו גם לדעת היכן להשקיע את הכסף שלכם. כיום יותר מתמיד ישראלים רוכשים נכסים בחו"ל, מחיריהם נמוכים יותר מאשר בארץ ומבטיחים ביטחון כלכלי. כאן נכתוב על אתונה – האם עדיין כדאי להשקיע שם בדירות?

השקעות בנדלן ביוון

כיום אחת המדינות היותר אטרקטיביות לרכוש בהן נכס, היא יוון. מדינה יפיפייה וקרובה לישראל. יוון סבלה ממיתון קשה, ביקשה גם עזרה ממדינות אירופאיות אחרות, ובשל המיתון מחיריהן של הדירות ירדו. לכן עם הון עצמי שאיננו גבוה, כמעט כל אדם שצבר יוכל לרכוש נדל"ן להשקעה ביוון!

האם כדאי להשקיע באתונה?

אתונה בירת יוון היא אחת הערים היותר אטרקטיביות להשקעה בדירות, למעשה כיום זהו היעד הפופולארי ביותר. במה להשקיע ואיך? לשם כך יהיה עליכם לקבל ייעוץ מקצועי מחברה העוסקת בתחום השקעות בדירות באתונה.

יתרונות

אתונה היא בין היתר המרכז הפיננסי של המדינה, כמו כן התעשייה והתרבות מרוכזים בעיר זו, מכאן יש לדעת כי רכישת דירה באתונה להשקעה, תלויה גם במיקום, ובכל הקשור לנדלן, הדבר החשוב ביותר הוא מיקום, מיקום, ועוד פעם מיקום. גם הפרלמנט של יוון נמצא בעיר הבירה ושדה תעופה חדשני. קראו בהרחבה על השקעה בדירות באתונה!

תיירות

אם לא נתייחס לתקופת הקורונה, מידי שנה מבקרים בעיר מיליוני תיירים, גרים בה גם סטודנטים אשר לומדים במוסדות אקדמיים, ובשל כך הביקוש להשכרת דירות הינו גבוה. והיה ותשקיעו בדירה באתונה, תוכלו לקבל בעבורה דמי שכירות גבוהים יותר בהשוואה ליעדים אחרים במדינה, ובעצם זוהי הכנסה פאסיבית.

עליית מחירים משמעותית

מאז המיתון מחירי הדירות עלו בצורה דרסטית, מומלץ להכות בברזל בעודו חם. אין ספק כי עקב נתוניה של העיר, מומלץ לרכוש בה אף יותר מדירה אחת להשקעה.