השכרת רכב ברומניה

השכרת רכב היא נושא מהותי בתוך מכלול ההוצאות כשנוסעים לחו"ל. עקב כך הישראלים בוחנים בקפידה את התנאים המוצעים להם ומבינים כי כאן התנאים הם אופטימליים.

השכרת רכב ברומניה

החברה חשבה על נושאים רבים שיקלו על שוכרי הרכב, מחירים נוחים והוגנים והטבות נוספות ולכן היא עורכת השוואה בין נותני שירות שונים שהן החברות המובילות בעולם בתחום השכרת הרכבים. מי שיוצא לחופשה יכול לבחור בין האפשרויות הזולות המוצעות לו להשכרת רכבים דרך החברות הללו או דרך סוכנויות קטנות יותר.

פוליסות הביטוח המוצעות לפרק זמן ההשכרה הן מיטביות אך אינן כוללות את ביטול ההשתתפות העצמית. ביטול נקודה זו אפשרי אם רוכשים פוליסה נוספת שהיא ייעודית למטרה זו בלבד.

כל הנושא הטכני סביב קבלת מצריך היערכות והבנה כיוון שיש ליידע את הסוכנות על כל איחור כמו עיכוב עקב המראה מאוחרת מישראל. המטרה היא שהרכב הספציפי שהוזמן ימתין לנהג ולא יימסר ללקוח אחר עקב הגעה באיחור.

טיולים ברומניה

השכרת רכב ברומניה מאפשרת לבצע הרבה מאד טיולים במדינה יפהפייה זו בהתאם לתוכנית שתוכננה מראש. ישראלים רבים מעוניינים לצאת לטבע וליהנות משיט יומי על הדנובה, נסיעה להרי הקרפטים, שהייה ביערות העצומים וביקור באגמים מדהימים ובמפלי מים שוצפים.

אחרים יעדיפו לנסוע מעיר לעיר, חלקם יחפשו את שורשיהם וייהנו גם מביקורים ברובעים היהודים, בבתי הכנסת העתיקים ובסיורים מודרכים שם. אחרים יעדיפו ליהנות מרומניה המודרנית והקלאסית ויגיעו לקניונים הגדולים לסיבוב של שופינג שלא נגמר, ישהו שעות בבתי הקזינו היפהפיים, יבקרו בארמונות המלוכה, בטירות עתיקות, מוזיאונים ושפע אפשרויות תרבותיות הן במהלך היום והן לבילויים הליליים.

בין הערים שמומלץ לבקר בהן, כמובן עיר הבירה בוקרשט, בראשוב, קלוז', סיגישוארה, סיביו, טימישוארה, מאמיה סינאיה ועוד. בכל עיר קיימים מיקומים יוצאי דופן ביופיים שכדאי מאד לראות וליהנות.

טיולים במדינות הסמוכות

קיימים הסכמים בחברות מסוימות להשכרת רכב המאפשרים את מעבר הגבול והחזרת הרכב במדינה זו בתום הטיולים. יש להביא בחשבון את עלות מעבר הגבול כדי לקבל החלטה אם הקפיצה למדינה הנוספת היא כדאית כלכלית.