קבליר קינג צ'ארלס

הכלב מכונה החבר הטוב של האדם והוא בעל חיים חשוב בתרבויות רבות. רבים רואים בו גם סמל של אהבה ללא תנאים ונאמנות.

כלבים משמשים כחיות מחמד על ידי בני אדם ויש כאלה שאפילו מחשיבים אותם כבני בית לכל דבר, אך יש גם גורי כלבים למכירה שממלאים תפקידים כמו כלבי נחייה, כלבי עבודה, כלבי גישוש ועוד. כל זה בזכות כך שהם נבונים, בעלי חושים חדים ומסוגלים לקיים אינטרקציה עם בני אדם.  הכלב הוא בן לוויה נהדר מכיוון שהוא אינטליגנטי, נאמן ומלא חיבה.

כלב הוא בן למשפחת ה-Canidae. זהו יונק מסדר קרניבורה, הכולל חתולים וכלבים. הם מאופיינים בגוף ארוך ודק ורגליים קצרות עם טפרים ארוכים. יש להם גם זנב מתוח בו הם משתמשים כדי לאזן את עצמם כשהם הולכים על הקרקע. . לכלבים יש שיניים קצרות וחדות יחסית. יש להם חוש ריח ושמיעה מפותחים. כלבים רועים וצדים יונקים הדומים לזאבים, בעוד שהחתול מרושל יותר בהרגליו והוא אוכל נבלות. כל הכלבים חולקים זוג חורי אוזניים חיצוניים שמתפקדים כגלאי חום לכל גופו של הכלב או החתול. חורי האוזניים מאפשרים גם לכלבים ולחתולים לשמוע בחושך. הם משמשים גם לאיתור טרף קטן, כמו עכברים. אין מקבילה ידועה במשפחת החתולים, אבל יש כמה רמזים שאולי יש כזה איפשהו. בנוסף לשמיעה, לכלבים יש חוש ריח מפותח בהשוואה לבעלי חיים אחרים. תחושה של כלב של

גזעי כלבים מסוימים שימשו במשך מאות שנים במדינות שונות חלק מהתרבות והמסורת ויש מדינות ואזורים בעולם שמזוהים עם גזעי כלבים מסויימים, אך כיום גזעי כלבים נפוצים בכל העולם ואפילו גזעים שהיו נפוצים בעבר בחלקים ספציפיים בעולם, ניתן למצוא כיום בכל מקום. אחד מהכלבים האלו הוא קבליר קינג צ'ארלס. אבל, בימינו השימוש בכלבים הפך לחלק מתעשיית הבידור.

מה מיוחד בכלב קבליר קינג צ'ארלס?

קבליר קינג צ'ארלס הוא גזע כלב מאוד מבוקש. הוא נחשב לכלב בעל אופי נוח במיוחד, ניתן לגדלו בכל בית והוא מעולה עם ילדים. מדובר בכלב בגודל קטן ועם מראה מאוד חמוד. האופי הנוח שלו, המראה הייחודי והעובדה שמדובר על כלב עם אופי מאוד רגוע ושקט ויחד עם זאת נבון מאוד, הופכת את הגזע קבליר קינג צ'ארלס לפופולרי מאוד.