סוגי פתרונות ענן בשנת 2022

העולם מתקדם מאוד ודברים רבים שהתנהלו באופן פיסי מתנהלים היום בענן, בין אם מדובר על עבודה מרחוק באמצעות תוכנות ומערכות שונות, ניהול שיחות באפליקציות ייעודיות, רישום לקורסים באונליין, ביצוע סקרים ועוד. לאור זאת ישנם היום פתרונות רבים לשלל צרכים הקשורים לענן, להלן מספר פתרונות עיקריים.

שיתוף והעברת מידע

בעזרת שירותי ענן משתפים ומעבירים מידע רב ולעיתים גם מסווג ורגיש ולכן העברת המידע צריכה להיות מאובטחת, לכך יש פתרונות שונים בין היתר על ידי שימוש ב- SSO שעוזרת בניהול זהויות לכל סוגי המכשירים ולכל הצרכים השונים של כל ארגון וארגון. שיתוף והעברת מידע באמצעות בלוגים ופורטלים שונים, העלאת מאמרים רלוונטיים ועוד וכמובן גיבוי יעיל לכל התכנים הנמצאים בענן.

מערכי מכירות, ניהול לידים ועוד

מערכות חכמות של CRM העוזרות לנהל נכון וחכם את מערך המכירות בארגון. מעקב אחר תקשורת עם לקוחות, ניהול נכון ומבוקר אחר שלבי המכירה, הקצאת לידים ומשימות לעובדים השונים בהתאם לצורך, איסוף מידע ונתונים והצגת דוחות ונתונים המאפשרים קבלת החלטות. 

אינטגרציה בין ממשקים ופלטפורמות שונות

משום שמרבית הארגונים עובדים עם מערכות שונות ופלטפורמות מגוונות כמו פורטל לקוחות או עובדים, יש חשיבות גדולה לייעל את תהליכי העבודה כאשר לעיתים חיבור בין יישומים שונים עמם עובדים בחברה, ובכך למעשה להפוך חלק גדול מתהליכי העבודה לתהליכים המתבצעים באופן אוטומטי, תהליכים אשר מובילים להתייעלות מבחינת העבודה וגם צמצום הסיכוי לטעויות אנוש שמתרחשות.

טפסים דיגיטליים וחתימה עליהם

אחד מהדברים שחוסכים זמן רב ומייעלים את העבודה זה כל מה שקשור למילוי טפסים וחתימה עליהם. זה יכול להיות טופס רישום של לקוח חדש, ביצוע סקר בקרב לקוחות קיימים לקוחות פוטנציאלים או עובדים, הוצאה של הזמנות עבודה או הזמנות רכש ולמעשה כל טופס או מסמך להם זקוק הארגון.