ייעוץ זוגי בראשל"צ

אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה ואתם חווים קשיים או אתגרים בזוגיות שלכם ייתכן ואתם צריכים ייעוץ זוגי בראשל"צ. טיפול שכזה רק יכול לסייע לכם לזוגיות ולחזק את הקשר שלכם, להחזיר את מה שאבד ולצלוח את המשבר הזה ביחסים. כמובן שלא כל זוג שש לרוץ לטיפול או ייעוץ זוגי אולם מה עדיף? לוותר על הזוגיות שלכם? כמובן שלא.

סימנים שאתם צריכים ייעוץ זוגי בראשל"צ:

  • אובדן אמון – איבוד אמון יכול להיות אתגר משמעותי בין בני זוג. משהו שקשה מאוד להחלים ממנו אולם זה בהחלט אפשרי. באמצעות ייעוץ זוגי בראשל"צ תוכלו לפתוח ולדבר, לשתף ולקבל כלים שיעזרו לכם לשקם ולבנות את האמון מחדש, לפחות לרמה כזו שתאפשר לכם להמשיך להתקיים יחד.
  • תחושת ריחוק – אם אתם מרגישים רחוקים אחד מהשנייה, השיחות שלכם שטחיות או שאתם מרגישים התרחקות פיזית או נפשית, זה הזמן שלכם להגיע לייעוץ.
  • ריבים מרובים – כל זוג יכול להתווכח ואפילו לריב מדי פעם. כל זמן שלא עוברים קווים אדומים שאין מהם דרך חזרה מדובר במשהו שאפשר לגשר עליו. לעתים אדם יכול להיות עצבני גם כתוצאה ממה שעבר עליו בעבודה או משהו אחר שעובר עליו ואז טריגר קטן עשוי להפעיל את הכעס ולייצר את הוויכוח שעשוי להפוך מהר מאוד לריב. כאשר זה קורה לעתים קרובות יש תחושה של ריחוק ורצון להתרחק למקום אחר וטוב יותר. במקרה כזה חשוב להגיע לייעוץ זוגי.

לסיכום; ייעוץ זוגי / אימון זוגי בראשל"צ הוא ללא ספק הבסיס להתמודדות עם אתגרים שונים בזוגיות. כל זוג חווה עליות וירידות אולם ברגעים מסוימים אנו פשוט נרגיש בפנים שאנו חייבים עזרה מקצועית. שיתוף הפעולה של שני בני הזוג עם המטפל חיונית מאוד להצלחת הטיפול ולכן חשוב להגיע בגישה מתאימה.