נדלקתי עליה, איך ממשיכים

אחת התחושות הטובות ביותר שבחור צעיר יכול להרגיש, היא תחושת ההתאהבות, ההידלקות בבחורה אחרת. מאז ומתמיד, התחושה הזאת היתה מיוחדת, יוצאת דופן, וכזו שיכולה לשנות את חייו ואת האופן בו הוא מסתכל על המציאות ומתנהג, בין אם זה לידה ובין אם זה בכלל. 

כמובן שלתחושה הזאת יש גם צד שני, צד יותר מתסכל ומייאש, אם נניח הבחורה לא נמשכת אליו או שיש לה בן זוג כבר. אך במצב בו הוא נדלק עליה והיא איננה יודעת את זה ויש לו סיכוי להפוך את ההידלקות הזאת למשהו אמיתי, ממשי, קרי מערכת יחסים ביניהם, אזי שהוא צריך לדעת כיצד להתנהל, הוא צריך לדעת כיצד לפעול, בשביל שאכן זה יקרה. 

כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, עליו להתכונן לכך ורצוי גם שיפעל בהקדם לפני שמישהו אחר יעשה זאת במקומו. זה לא אומר שהוא צריך להיות פזיז או אימפולסיבי, אך זה אומר שעליו לפנות אליה כמה שיותר מהר (אם דרך אתר הכרויות אונליין, פייסבוק או פלטפורמה אחרת) ולראות אם היא מעוניינת לצאת איתו. 

איך מתקדמים הלאה?

רצוי מאוד לנסות ליצור קשר בעדינות אך באופן בטוח, החלטי. זה יכול להתחיל בשיחה סטנדרטית וזה יכול להיות כבר בשלב הראשון בקטע של יציאה משותפת. מסעדה, מסיבה, הופעה, סרט או כל דבר אחר. רצוי מאוד לדעת מה יכול לעניין אותה ומה יכול לגרום לה להסכים. 

בכל מקרה, חשוב מאוד לנקוט במשנה זהירות, לא להראות התלהבות יתר, שכן הרבה פעמים הצד השני עלול להרגיש אי נוחות, מנגד, מוטב גם לא "להיעלם" יותר מדי, שכן אז היא עלולה לחשוב שאתם לא באמת רוצים בקשר או שאינם יודעים איך לפנות אליה, ולא בטוח שזה מה שימשוך אותה להמשיך ולהיות איתכם בקשר.