לא לסמוך על ה – WIFI בחו"ל

מטיילים בחו"ל? מצוין. עכשיו מה שחסר לכם היא חבילת סלולר משתלמת שאינה תלויה ב – wifi כך שתהיו תלויים אך ורק בכרטיס ובחבילה שלכם. רשתות ה – wifi לא תמיד עובדות כמו שצריך ולכן יש להיערך לכך בצורה ראויה.

לא לסמוך על ה – WIFI בחו"ל |

זה יכול להרגיש ממש מפחיד ומסובך להבין איך להשתמש בטלפון שלך באופן בינלאומי ללא חיובים. מפתה לזרוק את הידיים ולא להשתמש בטלפון בכלל בחו"ל. 

אתה מתחיל לנסות לתרץ זאת על ידי חשיבה של דברים כמו "זה בסדר, אני יכול פשוט להשתמש במצלמה שלי כדי לצלם ולהעלות תמונות", או "יהיה לי אימייל להתחבר לאנשים כשאני נמצא במחשב הנייד שלי", אך כאשר לא יהיה לכם וויפיי, מה בדיוק תעשו?

איך נודיע לחברינו ולמשפחתנו שהגענו בשלום לחו"ל? |

בואו נודה בזה, כולנו רוצים גישה לטלפונים שלנו בחו"ל. איך אחרת, אנו הולכים להודיע ​​ליקירינו לדעת שהגענו בשלום, נפרסם תמונות מדהימות של מסעותינו, או שיש לנו הצלה למקרה של מצב לא צפוי או עכור?

כמה פעמים קורה לנו שאנחנו טסים למדינה מסוימת לטיול נחמד יחד עם המשפחה או עם הקרובים שלנו, ומגלים להפתעתנו שאין ברשותנו חבילת סלולר טובה, כדי שתאפשר לנו להיות בקשר עם האהובים שלנו שנשארו בארץ.

האם כדאי להסתמך על ה – wifi בחו"ל? |

ה – wifi לא תמיד נמצא במקום שאנו נרצה שהוא יהיה ואם כבר כן מצאנו נקודה חמה שנוכל דרכה להתכתב עם מכרינו וידידנו, לא נוכל להיות בטוחים שהיא לא תכבה פתאום באמצע הודעה עם חברינו ומכרינו.

לכן, רכישת חבילת סלולר נכונה וכמו כן כרטיס סים בינלאומי, תוכל להביא לנו את השקט שאנחנו כל כך רוצים לקבל ולתקשר בלי להיות תלותיים ברשת wifi כזו או אחרת. הסתמכות עליה, תביא אותנו למצבים לא נעימים בכלל כמו להיות באמצע התכתבות עם חבר ולהיות מופתעים בה – wifi נותק.

כמה שנוציא על חבילת סלולר לחו"ל, השקט והרוגע שזה ייתן לנו במהלך הטיול שלנו הוא שווה כל שניה, מאשר להסתמך על רשת וויפיי.

הכנסו עכשיו לעוד מידע אודות מגוון חבילות סלולר משתמות לחו"ל של חברת World8.