האם מי שעוסק בפירוק רכבים מוציא חשבונית?

בבואנו לבחון הצעת מחיר שקבלנו לרכישת הרכב מחברת PRK פירוק רכבים, עלינו לזכור את היתרונות של התהליך. מכירת רכב לפירוק חוסכת לנו את הצורך בתהליך מכירה ארוך ואת ההוצאות הכרוכות בבעלות על רכב שאינו נוסע. במקום לקבל קנסות מהעירייה על העמדה ממושכת של רכב תקול בחנייה ציבורית תמכרו את הרכב ותחסכו לעצמכם כאב ראש רציני.

מי קונה רכבים לפירוק?

חיפוש מהיר יאתר בעבורכם מספר חברות שעוסקות בתחום כאשר הבחירה הנכונה תהיה חברה אמינה שמקפידה על הנפקת קבלות והתנהלות חוקית. החברות המובילות מקפידות על שירות מלא ללקוח עם אופציה של גרירת הרכב על חשבונן. הקפידו להתנהל מול חברה אמינה שמוציאה חשבוניות לכל עסקה ומתנהלת עם הסכמים חתומים.

מה קורה לרכב לאחר המכירה?

החלק שלכם בתהליך הוא ביטול הרישיון של הרכב מול משרד התחבורה וחתימה על הסכם המכירה. לאחר שבצעתם את שתי הפעולות הללו הרכב כבר אינו בבעלותכם וחברת הפירוק רשאית לעשות בו כל שימוש. בהתאם למצב המכני של הרכב החברה תפרק ממנו חלקים ותמכור אותם לשימוש חוזר.

שאריות הברזל מועברות למרכזי מחזור. הסוחר שרוכש מכם את הרכב יעשה כל מאמץ על מנת להפיק ממנו רווח מקסימלי. ראו כאן לדוגמה קונה רכבים לפירוק בראשון לציון!

איך מתחילים את התהליך?

  1. הגעה אל משרד הרישוי עם תעודת זהות, רישיון הרכב וטופס בקשה לביטוח רישום הרכב. שימו לב שיש לתאם מראש את ההגעה למשרד הרישוי (זימון תור אונליין). עליכם למלא בטופס הבקשה שאתם מוכרים את הרכב לפירוק.
  2. חתימה על הסכם מכירה מול חברה אמינה שרוכשת רכבים לפירוק. חשוב לציין שלא ניתן לנסוע ברכב לאחר ביטול הרישיון. השימוש המותר היחידי ברכב הוא נסיעה אל מגרש פירוק הרכבים. כדאי לתאם את ההגעה אל מגרש הפירוק לאחר השלמת ההליך במשרד הרישוי.