אל תחכו לנזק – החליפו מרזבים בזמן

החלפת מרזבים בזמן הוא דבר קריטי שיש לקחת בחשבון, בעיקר לפני שהחורף מגיע, שאז, לגשם לא ממש משנה אם תקנתם את המרזב שלכם או לא, הוא יחדור למקום שהוא ירגיש שזה אפשרי. לכן, בדקו את המרזבים שלכם טוב לפני עונת הגשמים.

כמה זמן נמשך התקנת מרזב? |

תהליך העבודה בהתקנת מרזב לבית, יכול להיות דבר מייגע מאוד שנראה שלא יסתיים אף פעם, כך שאם אתם חושבים על החלפת מרזב בבית שלכם, כדאי שתעשו זאת על ידי מקצוענים, כדי שתהליך ההחלפה יהיה יותר מהיר מאשר אם אתם תעשו אותו בעצמכם.

אנו מבינים שאיש אינו מעוניין להסתכל על תהליך העבודה במשך ימים או שבועות, ואנחנו שמחים לדווח החלפת מרזבי גשם, אינם מסוג העבודות שאנחנו עושים אותם בפזיזות אלא דואגים שהכול ילך כמו שצריך. למגוון עבודות בגובה והמלצות בתחום לחצו כאן!

האם החלפת מרזבים לבית לוקחת זמן |

באופן טבעי, היקף גדול יותר של הבית פירושו, יותר חומר ויותר זמן. פינות מוסיפות גם לזמן ההתקנה, מכיוון שהן מסובכות יותר לעבודה איתן. כמה גבוה מהקרקע הוא הגג? זה גורם משמעותי בקושי. בית עם קומה אחת, מקלה עלינו לעלות לגג ולהעביר חומרים קדימה ואחורה, בעוד שבית עם קומות רבים, דורש זמן רב יותר בהליכה בסולם ובעליה בו.

שיפוע הגג והיתרונות שבו לתיקון מרזבים |

גג שטוח יחסית, מאפשר לנו לנוע בצורה נוחה יותר ולעשות את העבודה במהירות רבה יותר. גגות משופעים תלולים, דורשים זהירות רבה יותר ושימוש מוגבר בסולם. בבית קטן, ההבדל בזמן ההתקנה עשוי להיות נומינלי, אבל על בית גדול יותר, דקות נוספות אלו יכולות להפוך לארוכות.

איזה סוג מרזבים ניתן לתקן? |

רוב חומרי המרזב הקיימים בשוק, דומים לעבודה עם כל מרזב כמעט. עם זאת, מרזב בגודל 6 אינץ' בסגנון K, הוא מעט עבה יותר ואינטנסיבי יותר לעבודה. מרזבים בסגנון זה, מחזיקים יותר מים ומשמשים לרוב לבתים גדולים או לנכסים מסחריים.

כך או כך, עבודה בתיקון מרזבים, כדאי שתיעשה על ידי מקצוענים,כפי שתוכלו למצוא באתר https://www.bimromav-bagova.co.il/installation-of-gutters/ , כך שלא תופתעו עם הזמן ותגלו שהמרזב שלכם שוב נותק.