אנשור – מה זה ולמה הוא משרת?

הרבה מאוד אנשים, בפרט אנשים מבוגרים או להבדיל, ילדים קטנים, לא יכולים לאכול מאכלים מסוימים באופן קבוע או באופן זמני עקב ניתוח, מחלה או מכל סיבה אחרת. מאחר ומדובר על מאכלים שכוללים מרכיבים חיוניים לגוף, אזי שצריך למצוא להם תחליפים. 

אחד מהתחליפים הפופולאריים ביותר הוא אנשור. מדובר על מוצר הכולל בתוכו הרבה מאוד מרכיבים שהגוף זקוק להם, כמו למשל חלבונים, ויטמינים, ומרכיבים אחרים, אשר להבדיל ממוצרי מזון שונים הוא מגיע בצורה נוזלית ולא סמיכה. לכן אנשים שמתקשים באכילה, בין אם זה בגלל בעיות שיניים ובין אם זה מסיבות אחרות, אזי שהם יכולים להשתמש באנשור במקום זה. ישנם הרבה מאוד אנשים המשתמשים במוצר זה כתוסף משלים לתזונה הרגילה, או כאמור כארוחה בפני עצמה. 

במהלך השנים, נוצרו סוגים שונים של אנשור, בין אם מדובר על סוגים הנבדלים אחד מהשני באריזה ובגודל שלה ובין אם במרכיבים. למשל, היום אנחנו יכולים למצוא אנשור עם הרבה יותר ויטמינים, הרבה יותר חלבונים, אומגה 3, אומגה 6, ועוד מגוון רחב של מוצרי פרהביוטיקה שיכולים להתאים מבחינה בריאותית. 

איך רוכשים אנשור

היום אפשר למצוא מוצרי אנשור כמו אנשור פלוס בטעם קפה בלא מעט בתי מרקחת, כולל כאלה שעובדים דרך האינטרנט. לפני שאנחנו רוכשים את המוצר, יש לבחון היטב מה הגודל שלו, מה הוא כולל, ואיך אפשר להשתמש בו. 

במידה ומעוניינים לספק את המוצר לילדים, אז יש לבחון שאכן הוא מתאים להם, זאת על מנת שיוכלו לקבל בעזרתו את כל המרכיבים החיוניים עבורם, בין אם זה מבחינת מרכיבים ובין אם זה מבחינות אחרות. חשוב לציין, המוצר הוא איכותי גם עבור מי שלא בהכרח זקוק לו, עדיין הוא יכול להתאים בתור תוסף תזונה.