מה לעשות ביורודיסני

הפארקים של דיסני, שפזורים בארה״ב, יפן, צרפת, וסין, מושכים אליהם מיליוני תיירים מרחבי העולם כולו שבוחרים להמשיך ולפקוד אותם מידי שנה. לאלו מכם אשר אינם מכירים את הפארקים, כדאי לדעת כי בניגוד לפארקי שעשועים רגילים, הדגש בפארקים של דיסני הוא על חווית שבה מרגישים חלק מהעולם של דיסני.

האפקטים ברכבות ההרים, הדמויות שמסתובבות להן בפארק, הזיקוקים בסוף כל ערב – כולם משתלבים להם יחדיו והופכים את החוויה של ביקור בפארק יורודיסני ליוצאת מגדר הרגיל בעבור כל אחד שרוצה ליהנות מביקור בצרפת עם הילדים ולדעת שהוא לא מוותר על המקום המופלא הזה.

תתכננו את הביקור שלכם בפארק מראש

בפארק עצמו ניתן למצוא כמה מרכבות ההרים הפופולאריות שנמצאות גם בפארקים האחרים של דיסני בעולם, כמו Space Mountain למשל. כאשר אתם באים להתחיל לתכנן את הטיול שלכם באזור, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם עושים הכול בפרטי פרטים ומבינים בדיוק לקראת מה אתם הולכים.

ודאו כי המלון שלכם נמצא בקרבה לפארק (בדקו מלונות מומלצים ביורודיסני), שאתם מתחילים את היום מוקדם ומגיעים מוכנים ומנצלים כל רגע במהלך השהות שלכם בו. אם אתם מתכוונים להגיע בתקופה שיש בה תיירים רבים, זה יהיה חשוב ביותר שתתכננו היטב את הכניסה לכל אטרקציה, כך שיהיה לכם מספיק זמן להיות בכל אחת.

המקום המושלם לחוויה בלתי נשכחת עם הילדים

אם יש לכם ילדים מעל גיל 6 שאתם רוצים לקחת אותם לחוויה מדהימה שהם יזכרו לנצח, אתם לא יכולים לטעות אם רק תבחרו לקחת אותם אל פארק יורודיסני. החיוך לא ירד להם מהפנים והם פשוט ייהנו מכל רגע שהם נמצאים בפארק. אין ספק בכלל שזו יכולה להיות חוויה מדהימה ומיוחדת במינה עבורם.