קורס אקסל למתחילים

אקסל היא תוכנת מחשב הפועלת על Microsoft Windows. הוא משמש לעבודה עם מספרים ולביצוע חישובים. קורס זה מכסה את היסודות של Excel מיצירת הגיליון האלקטרוני הראשון שלך ועד לנוסחאות ופונקציות בסיסיות.

אקסל הוא יישום גיליון אלקטרוני שפותח על ידי מיקרוסופט. הוא משמש לארגון וניהול גליונות עבודה המורכבים משורות ועמודות המשמשות לאחסון נתונים.

Excel הוא מוצר של Microsoft Office המאפשר למשתמשים ליצור, לערוך, לשמור ולשתף גיליונות אלקטרוניים בצורה של תאים המסודרים בשורות ועמודות. ניתן לעצב תאי גיליון אלקטרוני עם סגנונות שונים כגון טקסט, מספרים, סמלי מטבע, צבעים ואחרים.

התוכנה משמשת לעתים קרובות עבור מודלים פיננסיים או תקציב. הוא שימש גם ביישומי בינה עסקית וכן במחקר מדעי בשל מנוע הנוסחאות החזק שלו התומך בפונקציות מתמטיות מתקדמות כגון ניתוח סטטיסטי.

קורס אקסל למתחילים – כל מה שצריך לדעת בנושא

קורס אקסל למתחילים יעזור לכם ללמוד את היסודות של Microsoft Excel. בקורס אקסל למתחילים תלמדו איך להשתמש בפונקציות הבסיסיות ב-Excel וליצור גליונות אלקטרונים משלכם.

הקורס מיועד לאנשים שרק מתחילים את דרכם עם אקסל ורוצים ללמוד את היסודות של Microsoft Excel. בקורס זה תתחילו ללמוד כיצד לנווט בין תפריטים וכרטיסיות שונות, להבין את הפונקציות השונות הזמינות בתוכנית ולעבוד עם ערכות נתונים.

אם אתם מחפשים ללמוד אקסל, קורס זה ילמד אתכם את כל מה שאתה צריך לדעת על התוכנה.

קורס אקסל למתחילים מכסה את היסודות של אקסל ומלמד אתכם כיצד להשתמש בו לצרכים שלכם.

התוכן קל למעקב ובנוי היטב כך שקל לכולם לעקוב אחריו. זה כולל גם כמה סרטונים מועילים, תמונות וקישורים כדי שתוכלו ללמוד בקצב שלכם.

כמה עולה קורס אקסל למתחילים?

לתשובה כמה עולה קורס אקסל למתחילים אין תשובה חד משמעית. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר גורמים:

  • מוניטין המכללה
  • קורס פרונטלי או קורס אונליין
  • כמות משתתפים
  • אורך הקורס
  • ועוד