טיולים בפאפוס

פאפוס, הייתה מקום הולדתה המיתולוגי של אפרודיטה, כך שתוכלו להיות בטוחים שתהיה לכם הרבה ארכיאולוגיה עתיקה על הפרק בעיירה הזו במערב קפריסין. רוצים לארגן טיול לפאפוס? רגע לפני הכנת המזוודות, קראו מאמר זה.

טיולים בפאפוס

אם אתם מתכננים טיול לקפריסין, סביר מאוד שכללתם עצירה בפאפוס במסלול הטיול שלכם, דרך המדינה הים תיכונית – קפריסין.

כאחת הערים הפופולריות ביותר לביקור, פאפוס מפורסמת בזכות ההיסטוריה העתיקה שלה, החופים היפים, והיותה מקום הולדתה של אלת האהבה והיופי היוונית העתיקה, אפרודיטה.

כשיוצאים אל טיולים בפאפוס יש גם דברים רבים שתוכלו לעשות בפאפוס שבטוח יעסיקו אתכם, בין אם אתם חובבי היסטוריה מסורים או חוקרי שמש, (או שניהם).

למה דווקא פאפוס?

פאפוס, היא מקום מצוין להתבסס בו בזמן חופשה בקפריסין מכיוון שהיא נמצאת בסמיכות לפעילויות המתאימות לכל סוג של אישיות. אם כל מה שאתם מעוניינים בו הוא למקסם את זמן החוף שלכם ולהשתזף, אז לפאפוס יש חופים ושמש שיגרמו לכם להתעלף.

עתיקות בפאפוס

אם אתם מוקסמים מהריסות עתיקות והיסטוריה רבת שנים? יש הרבה דברים שתוכלו לעשות בפאפוס ובסביבתה שבטוח יעוררו את העניין שלכם. ישנם מסלולי הליכה רבים וספורט ימי זמינים ברחבי העיר ובסביבתה.

מציאת הדברים הטובים ביותר בפאפוס, היא בהחלט לא משימה קשה מכיוון שישנן פעילויות ואתרים רבים שבטוח ישמחו אתכם ויעסיקו אתכם, לא משנה כמה זמן החופשה הקפריסאית שלכם עשויה להימשך.

מתי לבקר בפאפוס

כמו שצוזכר באתר קפריזה, התקופה הפופולרית (והחמה ביותר) בשנה לביקור בפאפוס, היא בהחלט בחודשי הקיץ. זה הזמן שבו תקבלו את הימים הארוכים ביותר, את הטמפרטורות החמות ביותר ואת התיירות הגדולה ביותר. אמנם מחירי הלינה יהיו הגבוהים, אבל פאפוס, בהחלט שווה את הוצאות הטיול.