למה לא כדאי לסדר גבות לבד

סידור גבות היא מומחיות ולקוסמטיקאית קל לסדר אותן כשהמטופלת שוכבת על מיטת הטיפולים. כך הקוסמטיקאית מתמקדת בכל מה שמתרחש בגבות ומסביבן ומבצעת טיפול מקצועי ביותר בהסרת השיער המיותר.

קוסמטיקאית VS סידור גבות לבד 

אישה אשר אוהבת לראות את עצמה מטופחת, מגיעה באופן תדיר לקוסמטיקאית מקצועית המתמחה בכל הקשור אל סידור גבות ברחובות , אשר מנקה במקצועיות רבה את כל השיער המיותר באמצעות חוט, או שעווה. בשיטות הללו כל זקיק שיער נתלש כולו כולל השורש ולכן זמן הצמיחה שלו יהיה ארוך.

זאת לעומת סידור גבות שאופן ידני על ידי המטופלת שלא תמיד מתבצע באופן סימטרי, היא לא תמיד רואה את כל המרחב ולכן עלולה מצד אחד לפספס ולא למרוט את כל השערות ומצד שני גם למשוך בטעות שיער או קבוצת שערות שהיא לא הייתה אמורה לתלוש וכך נוצרים חורים בגבות. זוהי בעיה אסתטית חמורה כיוון שאין אפשרות "להדביק" את השיער שהוצא בטעות והאישה תרגיש מאד לא בנוח ללכת כך עד שהשיער יצמח שוב.

יש מורכבות בעבודה עם מראה רגילה ומראה מגדילה ולא כל אישה מצליחה להסתדר עם זה ובמקביל לכך גם למרוט את השיער על פי הקו ששרטטה הקוסמטיקאית בפעם הקודמת.

סידור גבות על ידי קוסמטיקאית 

כיוון שלקוסמטיקאית יש את כל הציוד הנדרש כמו שעווה שמתחממת במיכל ייעודי לכך, מנורה ומראה מעל מיטת הטיפולים, היא רואה את הכול באופן ברור ביותר ולכן היא מסוגלת לבצע עבודה זהה בשתי הגבות. כך הנראות היא סימטרית, תואמת את הקו שנקבע לאור ההתאמה המיטבית לפניה של המטפלת. הקוסמטיקאית מניחה גם שעווה בקטע בין שתי הגבות וגם שם השערות נתלשות.

לאור כל זאת עדיף להגיע אל קוסמטיקאית ברחובות והסביבה, אחת כזו שהיא מקצועית ומומלצת.