כפכפים או סנדלים? – כל ההבדלים

ימות הקיץ בישראל חמים מאוד, ואנו עושים הכל על מנת לא לסבול ממזג האוויר יותר מידי. רובם של האנשים לבושים בבגדים קלים ונוחים, אולם מה עם כפות הרגליים שלכם? הרי נרצה לרכוש נעליים או כפכפים שלא נזיע בהם ונוחים. אז מה אתם חושבים? כפכפים או סנדלים? – כל ההבדלים.

כפות רגליים מאווררות

רצוי לרכוש סנדלים או כפכפים נוחים, אשר מאווררים את כף הרגל, לא מהסוג שגורם להזעה וחוסר נוחות. אין ספק כי סנדלים פתוחים מתאימים יותר לימות הקיץ וחשוב גם שתהיינה נוחות ומתאימות למבנה כף הרגל.

סנדלים

כיום בחנויות המובילות ניתן יהיה למצוא סנדלים המיוצרים ע"י החברות הטובות ביותר בעולם, קיימים דגמים רבים וחדשים. בהחלט אפשר לבחור בין סנדלים אלגנטיות יותר עם עקב, אולם הרבה יותר נוח לקנות סנדלים ללא עקב. כמו כן, סנדלים יכולים להתאים לכל סגנון לבוש. כלומר יש כאן עניין של נוחות, מראה, וגם האחיזה היא מצוינת.

סנדלים מומלצות עבורכן

מן הסתם, לכל אישה כמה זוגות סנדלים, חלקם שטוחים, חלקם אלגנטיים יותר, וכדאי גם לדעת כי הסנדלים אותם מייצרים כיום, הם פריט אופנתי לכל דבר ועניין. אפשר ללכת עם ג'ינס וחולצת טריקו, אולם ניתן לשלב סנדלים עם לבוש יוקרתי ואלגנטי.

כפכפים

אין מדובר כאן בכפכפים של פעם, שהיו מעוצבים לא מי יודע מה. ניתן למצוא כפכפים איכותיים ואופנתיים באתר יורו ספורט, שגם הם מתאימים לכל סגנון לבוש ואפילו משדרגות אותו.

מומלץ לרכוש כפכפים שיש להם רצועה רחבה דיה. גם בתחום זה קיימים מגוון סוגי כפכפים עם דוגמאות שונות, אשר יחמיאו לכל אחת. יחד עם זאת כדאי לדעת כי אחיזת הרגל איננה אופטימאלית בדומה לסנדלים, היא פחות יציבה, ובכל זאת שתי האפשרויות הינן טובות.