סיורי אוכל בתל אביב – 4 המקומות המומלצים ביותר

סיורים קולינריים אלו סיורים בעלי ניחוח מיוחד. אלו המאכלים המאפיינים כל מקום, הניחוחות שמלווים את הסיור, וכמובן – הטעימות שמעוררות תאבון. מסתבר כי תל אביב הינה עיר מיוחדת שכדאי לבוא לטייל בה. ואם חושבים על סיורי אוכל – הרי אין מתאים מתל אביב עבור כך. כי זו עיר מסחר הומה שיש בה כל כך הרבה מרכזים מסחריים ושווקים פעילים. כל כך הרבה חנויות לממכר מזון מוכן לצד דוכנים שאין בנמצא כמותם במקומות אחרים.

> קראו עוד על סיורי אוכל בתל אביב באתר https://www.shukeat.co.il

אלו הסיורים המומלצים בתל אביב

רוצים לצאת לסיור אוכל? אוהבים קולינריה ואוכל טוב? הכירו את ארבעת המקומות המובילים שכדאי לבקר בהם:

  1. שוק הכרמל – שוק הכרמל הינו שוק מיוחד שכל מי שמסייר בתל אביב חייב לטייל בו. במקום יש הרבה דוכנים וחנויות שמציעים סחורה למכירה. בין היתר יש הרבה חנויות לממכר מזון וכן דוכנים לאוכל מוכן. שווה לבוא רק כדי לטעום ולהכיר את המאכלים המיוחדים שלא תמצאו במקומות אחרים. הסיור משלב טעימות של מאכלים ומשקאות מאפיינים.
  2. שוק לוינסקי – שוק מיוחד במינו שטומן בחובו היסטוריה מרתקת לצד סיפורים שכדאי לכם לבוא ולשמוע. לצד הריחות המאפיינים והדוכנים שפועלים בשוק תוכלו לערוך טעימות ולשבוע מאוכל איכותי ומיוחד.
  3. כרם התימני – אין כמו סיור לילי בו תבקרו בכרם התימני ותוכלו לטעום ממיטב המאכלים שיש במקום, בדקו באתר זה. השכונה הזו שהוקמה על ידי עולי תימן והייתה בעבר חלק מהעיר יפו, הינה אזור תל אביבי פעיל שיש הרבה מה לראות בו.
  4. שוק התקווה – בשכונת התקווה פועל השוק שמזמין אליו המון מטיילים. הללו נהנים להכיר את השוק התוסס הזה שמציע מגוון מוצרים במחירים משתלמים.