איך לארגן חתונת שישי שתתאים לכולם?

כשמתחילים לתכנן את אירוע החתונה, מגלים שיש לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון, בין היתר יש לבחור את הקונספט של האירוע ואת היום שבו הוא יתקיים. יש לא מעט זוגות שבוחרים להינשא ביום שישי, ולו כי מדובר ביום שטומן בחובו יתרונות. איך תוכלו לארגן חתונת שישי שתתאים לכולם? הנה כמה דגשים.

כניסת השבת

כשמתכננים אירוע ביום שישי, יש לקחת בחשבון שיש לא מעט אורחים שנערכים לקראת השבת. לכן, מידע שחשוב להכיר הוא זמני כניסת השבת, ולו כדי שתוכלו לתכנן את האירוע בהתאם. לרוב נהוג לקיים את החופה בין השעות 12:00-13:00 ולא יאוחר מכך. כמו כן, ישנם אולמות אשר לא מאפשרים לקיים את האירוע לאחר כניסת השבת. עם זאת, אם בחרתם לקיים אירוע חילוני במקום שאינו שומר כשרות – ייתכן והנהלים יהיו שונים.

צילומי משפחות

לפני שהאורחים מגיעים לאירוע, נהוג לקיים צילומי משפחות עם המשפחה המצומצמת והמורחבת. רצוי להזמין את האורחים לשעה 11:30, ואילו את צילומי המשפחות לקבוע לשעה 10:30-10:45, על מנת שיהיה לכם מספיק זמן להצטלם עם כולם. קחו בחשבון שבחתונת שישי תצטרכו להתעורר מוקדם מאוד ולפצוח במלאכת ההתארגנות בשעה מוקדמת יחסית.

ומה עם הילדים?

בדרך כלל, בחתונות שמתקיימות בצהריים, עתידים להגיע ילדים, ולכן מוטב לדאוג לפעילות בעבורם. ניתן להכין דפי צביעה, משחקים, מבוכים, חידונים או כל פעילות שתעסיק אותם במהלך האירוע. כמו כן, אם אין לכם מספיק זמן לארגן זאת – חוברות צביעה וחבילת צבעים שניתן לרכוש בחנות בהחלט יעשו את העבודה.

קייטרינג: חלבי או בשרי?

באירועי שישי הדעות בנוגע לסוג המזון חלוקות, יש מי שמעדיפים ארוחה בשרית ויש מי שדווקא יעדיפו לבחור בארוחה חלבית. חשבו על האורחים שלכם, ונסו לקלוע לטעמם.

מלבד זאת, כדאי לדאוג למאכלים טבעוניים וצמחוניים, כמו גם לברר מבעוד מועד אם ישנם רגישים לגלוטן או לרכיבים אחרים – כך תוכלו לדאוג לכולם.

חתונת שישי היא קונספט ייחודי, ומוטב לארגן את האירוע באופן המיטבי, תוך התחשבות במכלול האורחים, ולו כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. שיהיה במזל!