3 מתנות שעובדים שלכם הכי ישמחו לקבל 

לקראת תקופת החגים, בין אם מדובר בחגי תשרי, בפרט ראש השנה, ובין אם מדובר בפסח, העובדים שלנו מחכים ומצפים שאנחנו נקנה מתנות לחג וניתן להם אותם. מדובר על מתנות מסוגים שונים שיכולים לשרת אותם, הן באופן אישי והן באופן משפחתי או חברתי. 

בתור מעסיקים, אנחנו נוהגים לקנות לעובדים שלנו מתנות לחג, מתנות לשבועות למשל, על מנת שהם ירגישו הזדהות ונאמנות למקום העבודה, ידעו שאנחנו חושבים עליהם ומודים להם על השירות שהם מבצעים עבורנו ועבור הלקוחות שלנו. מדובר על מתנות ייחודיות שיכולות להתאים ולשרת את העובדים שלנו בצורות שונות ומגוונות כאמור, אך אנחנו צריכים לדעת אילו מתנות יכולות להתאים להם ומה הם ישמחו לקבל. 

לפני שאנחנו נציג 3 סוגים של מתנות שהעובדים שלנו סביר להניח ישמחו לקבל, מתנות יום הולדת לעובדים או אפילו לכבוד החגים, חשוב להדגיש, הבחירה שלנו צריכה להיות כזו שתתאים למה שאנחנו יכולים להציע לעובדים, אך גם מה שיכול להתאים מבחינת העלויות והתנאים שעומדים לרשותנו. 

אילו מתנות העובדים ישמחו לקבל מאיתנו

ראשית, הם בוודאי ישמחו לקבל מתנות שישרתו אותם זמן רב. מתנות שיכולות להתאים לתקופה ממושכת ולא משהו חד פעמי או משהו לזמן קצר. לכן מוטב לקנות מוצרים ופריטים לבית ולא נניח, בקבוק יין או סלסלת ממתקים. 

שנית, הרבה מאוד עובדים יעדיפו לקבל מתנה שיכולה לשרת אותם במשך כל ימות השנה ולא בתקופה ספציפית. נכון שמדובר במתנה לחג, אך עדיין יהיה נכון לקנות מתנה שתשרת את העובדים כל הזמן. 

שלישית, עובדים רבים יעדיפו לקבל מאיתנו מתנה שיש לה הקשר חברתי מסוים. בין אם זה אומר מתנה שתומכת בשמירה על הסביבה ובין אם זו מתנה שיוצרה או נארזה על ידי אנשים עם מוגבלויות.