כמה עולה תיקון הליכון ביתי?

בהרבה בתים בישראל יש הליכון המשמש להליכה או ריצה. האם משתמשים בו? זו כבר שאלה אחרת, מביכה אולי. בכל אופן, אם אתם משתמשים הרבה בהליכון הביתי אתם בוודאי מכירים את הבלאי שלו.

זו הסיבה שיש אנשים שמעדיפים להשכיר את המכשיר בצורה חודשית וכך החברה דואגת להם גם לתחזוקה וגם למכשירים חדשים וטובים. קראו בהרחבה באתר חברת טרדמיל!

מכשירי הליכון לבית בדרך כלל קומפקטיים יותר ומשוכללים פחות ממה שאפשר למצוא בחדרי כושר מתקדמים. שם, מתקני ההליכה גדולים יותר וכוללים פונקציות רבות יותר.

אז קרה ומכשיר ההליכה שלכם התקלקל, מה ניתן לעשות והאם כדאי לפנות אל טכנאי הליכונים? איך אתם פותרים את הבעיה בצורה הטובה ביותר? כמה זה עולה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עלות תיקון הליכון ביתי

תיקון הליכון ביתי שמתקלקל זה די מצוי, בטח ובטח אם הוא לא חדש. אבל כמו שאתם מבינים השאלה היא מה התקלקל. ראו כאן לדוגמה תיקון הליכונים!

התקלות המצויות בהליכונים היא שחיקה של המסלול עצמו. כלומר, הגומי נחשק וכבר לא נוח ללכת או לרוץ על המכשיר.

חשוב לדעת. מכשירי ההליכה בנויים כך שהם יספגו את מהלומות הרגליים בזמן ריצה למשל וירככו אותם. זו הסיבה שיותר בריא לרוץ על הליכון מאשר על מדרכה. במדרכה הברכיים חוטפות זעזועים שוב ושוב וחבל.

אם אתם מרגישים אותה תחושה במכשיר הליכה, יתכן שהמסלול כבר לא טוב, הוא שחוק ולכן, אתם מרגישים כל פסיעה במכשיר.

בשביל זה צריך להחליף את המסלול, זהו תיקון לא זול והוא משתנה בהתאם לסוג המכשיר שברשותכם. לעומת זאת אם מדובר רק על החלפת הרצועות, יכול להיות שתוכלו לעשות זאת אפילו בעצמכם וכמו כן, התיקון אינו יקר כל כך. ראו לדוגמה החלפת רצועה להליכונים!