רעיונות למנות למסיבת בריכה

כמה טוב שהחופש הגדול כבר כאן! למרות שהקורונה עדיין כאן וכולנו עברנו קיץ שונה ומוזר מהרגיל, החופש מרענן את כולנו ואנחנו שמחים לחגוג וליהנות יחד. אין ספק שבריכה היא אטרקציה מועדפת על כל אחד, כמעט. ומסיבת בריכה זה רעיון מדהים שאי אפשר לסרב לו. כי השילוב של בילוי במים, שחיה ומשחקים לצד ארוחה טעימה ומפנקת זה משהו מדהים.

מה נאכל בבריכה?

השהייה בבריכה גורמת לכולנו רעב. במיוחד אם אנחנו פעילים במים ומוציאים אנרגיה רבה. לכן חשוב לעשות הפסקה יזומה ולשבת לאכול. לחילופין ניתן להקציב זמן לשחיה ואילו לאחר מכן לשבת לאכול. כדי שמסיבת הבריכה תהיה טעימה, צריך לארגן אוכל טוב וטעים, בדקו באתר זה. אוכל שישביע את כולם לאחר הפעילות במים וישרה גם אווירה נעימה ומאפשרת. קבלו רעיונות למנות מוצלחות:

רעיונות מובילים לאוכל במסיבת בריכה

  • מגשי אירוח – אפשר להזמין מגשי אירוח. מדובר על הזמנת אוכל מוכן מחברת קייטרינג שמציעה ללקוחות מגשי אירוח מגוונים למטרות שכאלו. ניתן לבחור סוגים שונים של מגשי אירוח, ולאתר את המאכלים המתאימים לכם לפי הטעם ורצונכם. המגשים יכולים לכלול כריכים משביעים, דגים, סושי, ירקות ועוד.
  • הכנה עצמית – לא פעם קבוצות אוהבות להכין בעצמם את האוכל. זה יכול להיות רעיון טוב שגם עוזר לכם למלא את היום בפעילות מועילה. זה יכול להיות מנגל משותף בו אתם טורחים יחד על הכנת הארוחה המושלמת.
  • ארוחה מקייטרינג – קיימת אפשרות להזמין שירותי קייטרינג בהתאמה למספר הנוכחים. הארוחה תגיע ארוזה במלואה למתחם הבריכה. מה שיישאר לכם לעשות זה לחלק את המנות ולהתארגן עם הכלים. אופציה זמינה ונוחה ביותר למי שרוצה לקבל ארוחה מלאה ומשביעה – עם תוספות, סלטים, מנה עיקרית וגם קינוח. למידע ופרטים נוספים בקרו באתר canapes!