טיפול באבנים בכליות באמצעות רפואה סינית

הרפואה הסינית מציעה דרכי טיפול שונות לכל המחלות שמתמודדים אתם מאות אלפי חולים בארץ ובעולם.

שיטת הטיפול הסינית שונה לחלוטין מהרפואה המודרנית. היא מתייחסת לגוף האדם כחלק מהטבע ולכן, הבעיות והפתרונות נעוצים בהבנת גוף האדם בצורה טבעית ולא בשימוש באמצעים לא טבעיים שמפריעים לגוף בפעילות התקינה שלו.

למשל, ברפואה המערבית יינתן דגש על דיכוי הסימפטומים. כלומר, הסימפטום הוא חזות הכול. לכן, הרבה פעמים התרופות לא מצליחות לטפל באופן שורשי בבעיות, אלא רק בצורה חיצונית. הרפואה הסינית מציעה גישה אחרת לרפואה בכלל וכמו כן דרכי טיפול באבנים בכליות בפרט.

טיפול באבנים בכליות

כדי לטפל באבנים בכליות לפי הרפואה הסינית, יש להבין את מקור הבעיה. על פי הרפואה הסינית הגוף מורכב מאנרגיות שונות. לכן בכל תופעה שפוגשת את הגוף זו אנרגיה מסוימת שנעצרת במקומות מסוימים בגוף ויש לשחרר אותה. היא זו שגורמת לכאבים שונים. זה נכון כללית כמעט לגבי כל מה שקורה בגוף.

אז איך משחררים את האנרגיה העצורה בגוף? ישנם מגוון טיפולים אולם המוכר והידוע שבהם זה הדיקור הסיני. בדיקור הסיני מכניסים מחטים רותחים באזורים מסוימים ובכך משחררים את האנרגיה העצורה בגוף.

על פי הרפואה הסינית אין לנו יכולת באמת לרפא את הגוף, אלא רק לעזור לו לרפא את עצמו. ולכן, הטיפולים הללו עוזרים לגוף לתפקד טוב יותר ולחדש את מערכות הריפוי שלו.

גם באבנים בכליות גורסת השיטה הסינית כי על ידי שיאצו ודיקור סיני האבנים יתפוררו מאליהם. ואכן, הרבה אנשים שעברו טיפולים סיניים שסבלו מבעיית אבנים בכליות, נרפאו כליל מהמחלה הזו. האבנים התפוררו ונעלמו. לכן, אם אתם רוצים להקל על הסבל ולתת לעצמכם ריפוי טבעי, דיקור סיני ושיאצו יכול בהחלט לעזור.