משפטים לחיים

אתם מרגישים שמשהו חסר לכם במשרד או בבית? רוצים לשלב על הקירות משפטיים לחיים שיוכלו לתת לכם כוח, אומץ או השראה? אין ספק שאתם צודקים, כי מילים הן בעלות כוח מופלא. 

איזה סגנון של משפטים לחיים אתם אוהבים? 

אם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שבתחום כמו משפטיים לחיים השמיים הם הגבול. יש אינספור סגנונות של משפטים והם גם יכולים לדבר על כל נושא ועניין. לכן, רגע לפני שאתם צוללים אל תוך רשימות כאלה והולכים לאיבוד, כדאי שתחשבו איזה סגנון של משפטים אתם יותר אוהבים. 

מה המטרה של המשפטים האלה? 

בין אם אתם מחפשים משפטים לחיים שתוכלו לקעקע על הגוף, להדפיס ולתלות במשרד או שאתם מחפשים משפטים כאלה לכל מקום אחר, צריך להבין מה המטרה. האם המטרה היא לקרוא בכל פעם את המשפט ולצחוק ממנו? לחייך אליו? לשאוב ממנו השראה וכוח להמשך הדרך? רוצים להיזכר, דרך המשפט הזה, במה אתם טובים וחזקים או למה אתם ממשיכים להתמיד באותו דבר שאתם עושים? ככל שהמטרה תהיה לכם יותר ברורה, יהיה לכם יותר קל לבחור את המשפט המושלם עבורכם. 

מי כתב את המשפט ועד כמה זה חשוב? 

יש אנשים שעבורם, כאשר הם לא יכולים להגדיר מי כתב את אותם משפטים יפים, הם לא יכולים לשלב אותם בחיים. ואתם? עד כמה זה חשוב לכם? האם תרצו, למשל, לבחור רק במשפט אחד יפה שנאמר על ידי חז"ל? או על ידי דמות מוכרת ומפורסמת? יש גם לא מעט אנשים שעבורם זה בכלל לא חשוב, כי אם המשפט יפה ומעורר השראה, זה מספיק. כדאי שתתנו את הדעת גם על הנקודה הזאת כי כך תוכלו לבחור משפט אחד שמתאים לכם מבין מגוון אדיר של משפטים לחיים שאותם תוכלו למצוא באתר ברכות