יאכטות יוקרה

שוק היאכטות היוקרה הוא אחד השווקים הצומחים ביותר בעולם. לפי דיווח של Luxury Yacht International, מכירות יאכטות ברחבי העולם עלו ב-25% מאז 2013.

בשנת 2017, היו כ-1,000 יאכטות חדשות שהושקו ברחבי העולם. נתון זה גדל בכמעט 50% בשלוש השנים האחרונות וצפוי לעלות עוד יותר ב-2018.

עם היוקרה בא יוקר התחזוק וכמובן הקניה

יאכטות יוקרה הן יקרות. הן יקרות לקנייה ולתחזוקה וזו אחת הסיבות לכך שקשה לאדם הממוצע להרשות לעצמם.

שוק היאכטות היוקרה הוא שוק תחרותי מאוד. אנשים רבים מחפשים את היאכטה הטובה ביותר עבור הצרכים שלהם. השוק צומח במהירות, ועדיין לא ברור איזו מהן תהיה הבחירה הטובה ביותר. מאמר זה ידון בסוגים השונים של יאכטות הזמינים וכיצד הם שונים מבחינת תכונות, מפרטים ומחיר.

שוב היאכטות הינו אטרקטיבי ביותר

שוק היאכטות היוקרה הוא אחד השווקים האטרקטיביים ביותר עבור יצרני היאכטות. הביקוש ליאכטות אלו גדל בקצב מהיר. עם זאת, לא קל לייצר את היאכטות הללו ומחיריהן עולים בקצב מדאיג.

שוק היאכטות היוקרה הוא שוק פורח. הביקוש ליאכטות יוקרה עולה משנה לשנה. יאכטות יוקרה הן סמלי הסטטוס האולטימטיביים של העשירים והמפורסמים. הם יקרים, אבל גם מאוד אקסקלוסיביים. הם דורשים כישורים רבים כדי שיוכלו לגרום להם להיראות נהדר על בסיס יומי וגם כדי לשמור עליהם במצב מעולה.

בנוסף, צריך לנהל אותם בזהירות מכיוון שהם שבירים מאוד ועלולים להתקלקל בקלות אם לא מטפלים בהם כמו שצריך. לכן, חשוב שתדעו כיצד לטפל בכלים היוקרתיים הללו כדי שיחזיקו מעמד לאורך שנים ללא בעיות כלל!

לסיכום,

יאכטות יוקרה הן סוג היאכטה היקרה ביותר בעולם. הם גם נחשבים לאחד הכלים היפים והיוקרתיים ביותר עלי אדמות. היאכטה היא סמל למעמד ועושר, והיא אחד הפריטים הנחשקים בעולם. היאכטות היוקרה מכונות גם סופר יאכטה או מגה יאכטה. אם תוכלו לקנות לכם אחת – זכיתם.

אם לא, תוכלו תמיד לבדוק אפשרות של השכרת יאכטה באילת לכמה שעות לכל אירוע שתרצו ופשוט ליהנות מהחוויה!