טיול מאורגן לארה"ב – לחוות את אמריקה כמו שצריך

הגיע הזמן להפסיק לחלום! הגיע הזמן שלכם לטייל ו"לכבוש את אמריקה"!

טיול מהחוף המזרחי לחוף המערבי בארה"ב – החלום של כל ישראלי

ניו יורק, לאס וגאס, מיאמי, נאבדה, שיקגו וכל שאר 50 המדינות בה הן פשוט חוויה אחת גדולה שלא נגמרת. שטחה של ארצות הברית הוא 9.83 מיליון קמ"ר, ולכם יש כל כך הרבה מה לראות בה, מה לחוות ממנה ומה ללמוד ממנה, באין סוף הנאות קטנות כגדולות. אנחנו כאן על מנת להציע טיול מאורגן לארה"ב קסום, להדריך אתכם, ולהביא אתכם ממקום אל מקום ברחבי ארצות הברית.

החלום הישראלי מתממש בצורה נוחה ומלאה בהנאה

המילה אמריקה, כהתייחסות לחצי הכדור המערבי, אך בפי הישראלים מדובר על ארצות הברית של אמריקה. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, החלום האמריקאי- ישראלי הינו להצליח בגדול שם, או לאלה שרוצים רק לחוות חוויות בלתי נשכחות – יסתפקו בטיול מאורגן מרגש ומדהים שישלב בתוכו מגוון נרחב של נופים, אטרקציות ופעילויות בלתי נשכחות.

אנו ממליצים להיעזר בנו על מנת לעשות לכם את החיים קלים ולחסוך לכם התעסקות בניהול הטיול,

ההנאה המלאה של כל משתתפי הטיול מובטחת

תוכלו לטייל לכם בהנאה במספר מדינות מרגשות בארה"ב של אמריקה, ללא כאב ראש של נהיגה ברכב פרטי או נסיעה בצחבורה ציבורית שיכולה להיגמר בגניבה או בחוויות לא נעימות אחרות. תנו לנו לארגן לכם את הטיול. יש לנו ניסיון רב בארגון טיולים לקבוצות ישראליות בארה"ב, הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם לכל שאלה או בעיה, על מנת להבטיח לכם את החוויה מושלמת חסרת הדאגות.

בחרו את המסלול המועדף עליכם – טיול החלומות

אנו מציעים מגוון מסלולים (בדקו כאן) המשתנים באורך הטיול ובאיזורים של אמריקה אותם תחוו יחד עם המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו. צוות המדריכים שלנו הינו וותיק בתחום זה ונהנה מהעבודה שלו כבר מספר שנים, כך שאנו מבטיחים לכם היכרות מלאה עם כל התחומים החשובים שיבטיחו לכם טיול מושלם. טיולים מאורגנים בחו"ל עם מגוון תאריכים לבחירה. לינה במלונות מדרגה ראשונה.