פארק בבלי – פרויקט פשוט חלומי

דעו לכם כי פרויקט פארק בבלי עונה על הציפיות במספר רב של מישורים שונים והוא יוכל להיות פרויקט המגורים המושלם עבור אחד מכם שמחפש מקום חדש לעבור אליו. הוא נמצא מדרום לפארק הירקון, בצפון תל אביב, בשכונת בבלי.

כמו כן, בפרויקט ישנו פארק ירוק ורחב ידיים, חדר כושר ובריכה מרשימים אשר יהפכו את השהות שלכם במתחם להרבה יותר מספקת בסופו של יום. בעצם כל אחד מכם יוכל למצוא כל מה שהוא רק צריך על מנת לשמור על אורח חיים בריא ותקין.

מיקום מצוין של פרויקט פארק בבלי

נקודה חשובה למדי להתייחס אליה בכל הנוגע אל פרויקט פארק בבלי זה עצם כך שהמתחם הזה נבנה בשכונת בבלי עם האוכלוסייה האיכותית, בצפון תל אביב. כך תוכלו ליהנות מסביבה מצוינת לגידול ילדים ואיכות החיים שלכם תשתפר פלאים וזאת אך ורק הודות לאוכלוסייה המעולה, ועוד לא דיברנו על ההיבטים האחרים.

דירות בסגנון ניו יורקי בישראל

מתחם פארק בבלי הנו יוצא דופן בין היתר עקב כך שהוא מאופיין בדירות שעוצבו על ידי האדריכלית גל נאור, כאשר הדירות השונות מעוצבות בהשראה של דירות ניו יורקיות והן מאוד מרשימות ומיוחדות. לפיכך מגורים יהיו בגדר החלטה מצוינת שבוודאי כל אחד מכם ירצה לקחת בחשבון וזאת ללא יוצא מן הכלל. רק שימו לב כי אתם עושים בשכל ויודעים לבחון את כל סוגי הדירות השונות שתהיינה קיימות בדרך. אך ורק כך תוכלו דעת כי אתם בוחרים בסוג הדירה הנכונה לכם בפרויקט פארק בבלי. אז אל תחכו עם כך וגשו לעניין בהקדם האפשרי תוך כדי שאתם מודעים לכל אחת מהאפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם במהלך הדרך.