מורה פרטי לאנגלית

אין ספק בחשיבותה של השפה האנגלית כיום. כשפה הבינלאומית המדוברת ביותר בעולם וזו שככל הנראה תאפשר לנו לתקשר ולהתמצא במדינות רבות ברחבי העולם. כמו כן גם ברמת המקצוע שאנו לומדים בבית הספר הרי שמקצוע האנגלית הוא בגדר מקצוע חובה לתעודת הבגרות ולאחר מכן לצורך קבלה ללימודים גבוהים. על כן חשוב לא רק לעבור את הבגרות באנגלית אלא גם לעבור אותה בציון גבוה ועדיף ב4-5 יחידות. 

פרזנט סימפל? ממש לא סימפל!

על אף שמקצוע האנגלית מאפשר לנו חשיפה מגיל קטן מסרטים וסדרות בטלוויזיה, ממשחקי מחשב, מעולם המחשבים והאינטרנט ואפילו מצעצועים שונים הרי שלא מדובר במקצוע קל ללמוד עבור אנשים מסוימים. אין מה לעשות – חלק טובים בהיסטוריה, אחרים בלשון, חלק בלימודי שפות זרות ואחרים יהיו בעלי ראש אנליטי חד ויהיו גאונים במתמטיקה. אלה שמתקשים בלימוד שפות זרות או שפות בכלל עשויים להתקשות גם בלימודי אנגלית ולכן הפתרון הטוב ביותר יהיה לשכור מורה פרטי לאנגלית לשיעורי תגבור נוספים.

איך לבחור מורה פרטי לאנגלית?

  • הכשרה מקצועית – מהי ההכשרה המקצועית של מורה לאנגלית תל אביב למשל? תעודת בגרות מלאה? 5 יחידות באנגלית? ידע באנגלית מהבית כיוון שמגיע ממשפחה שבה דיברו בבית אנגלית לפני עברית ושפות אחרות? בעל תואר שני? ועוד.
  • ניסיון – כמורה פרטי או בהוראה בכלל. איך הגישה הבינאישית? וכו'
  • זמינות – האם הוא זמין בהתאם לכמות השיעורים שאתם צריכים? האם הוא זמין בבוקר או בערב וזה מתאים לכם? האם הוא מגיע פיזית אליכם או מעביר את השיעורים דרך הזום? וכו'
  • מחיר – כמה המורה הפרטי לוקח לשיעור? האם הוא מחייב על כמות שעות מינימלית לכל מפגש?
  • המלצות – טוב שם משמן טוב. אם אתם יכולים לקבל המלצות מהורים לתלמידים שלומדים אתו או מסטודנטים שלומדים אתו ומרוצים ממנו זה יהיה נהדר.