סנפלינג בנקיק השחור – מה שחשוב לדעת?

הנקיק השחור הוא אחד האתרים המתויירים ביותר. רבים מבקשים לטייל דווקא באזור. האפשרות ליהנות מסנפלינג באזור משדרג במידה רבה את הטיול ואנחנו מוצאים כי רבים נוהרים אל המקום.

אז אם גם אתם החלטתם לעשות סנפלינג בנקיק השחור, אתם חייבים לדעת איך וכיצד להתכונן.

לפני הכול – תכננו את הטיול שלכם

אתם צריכים לחשוב ולתכנן כמה אנשים אתם וכמה עומדים להצטרף אתכם יחד. ההתארגנות אמורה להיות כמובן בהתאם. 

היות ואחרי הכול מדובר במסלול שהוא נחשב יוצא דופן, הטיול נערך בתוך שמורת טבע, על כן הכניסה אליו היא מוגבלת. אתם צריכים לתכנן את עצמכם בהתאם לשעת הכניסה אל המקום וכמובן לדאוג לרישום כניסה מראש.

מלבד זאת חשוב שתיקחו בחשבון כי הזמן הכי מתאים לכניסה לשמורה אלו הם חושים מאי עד ספטמבר. בתקופה הזו תוכלו באמת ליהנות מטיול מושלם ומסנפלינג חוויתי.

הגיעו בזמן

הכניסה אל הנקיק השחור מוגבל מאוד מבחינת הזמנים כמו גם מבחינת המבקרים. מסיבה זו חשוב כל כך להירשם מראש לטיול במקום. חשוב להגיע לא מאוחר מהשעה 9:00 בבוקר. כמו כן יש לזכור כי קיימת הגבלה על מספר המבקרים במקום ולמעשה אין כניסה ליותר ממאה אנשים אל השמורה. על כן, הקפידו על הזמנים, הגיעו מוקדם וכך תוכלו ליהנות מטיול איכותי ומושלם באזור הקסום והמיוחד הזה.

ביגוד מתאים

חשוב מאוד לשים לב כי לאורך המסלול ישנם שלל אתגרים. הליכה, שחייה, סנפלינג, קפיצה למים ועוד אתגרים. כל אלו דורשים נעלי הליכה נוחות המתאימות גם להליכה במים. חשוב להצטייד גם במגבת, בגדים להחלפה וכן נעליים נוספות

שמרו על הציוד שלכם

ברור כי בריכות שחייה כמו גם המסלולים המאתגרים במקום דורשים ממכם חשיבה מראש לגבי הציוד היקר שברשותכם. אם זו מצלמה ואם זה המכשיר הסלולרי. ישנה אפשרות להשאיר אותם ברכב או לחילופין להצטייד בציוד מוגן המתאים למים.

שחייה בסיסית

חובה לוודא כי כל הקבוצה יודעת לשחות. די בשחייה בסיסית. באופן כזה יוכלו כולם ליהנות מהמסלול המדהים בלי להסתכן.

אז התכוננו היטב ותיהנו מטיול מדהים!