צימרים מומלצים עם בריכה – הקריטריונים

החלטתם לצאת לחופשה מפנקת ומיוחדת בארץ? כדאי שתפנקו את עצמכם עם חופשה משודרגת בצימר יוקרתי ומאובזר הכולל גם בריכה במתחם הצימר. הרבה אנשים בוחרים חופשה במלון מתוך רצון ליהנות ממתקני הבריכה שיש במקום, אך כיום כשיש כל כך הרבה צימרים מומלצים עם בריכה לא צריך להתפשר על חופשה המונית בחדרים קטנים – אלא לבחור צימר איכותי ושקט שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת.

כדי שתוכלו לבחור צימר עם בריכה שיתאים להעדפות שלכם, ריכזנו כמה קריטריונים שכדאי לבדוק לפני שסוגרים את החופשה הבאה בצימר מפנק.

בריכה פרטית או משותפת למתחם

יש סוגים שונים של צימרים בצפון עם בריכה, כאשר חלקם כוללים חופשה בצימר עם בריכה פרטית לצימר בו נמצאים וחלקם מציעים חדר צימר ושימוש בבריכה ששייכת לכל חדרי הצימר במתחם הנופש. אין ספק כי בריכה פרטית בצימר תעניק חופשה שקטה ומבודדת יותר, אך בריכה משותפת במתחם תהיה לרוב גדולה ומרווחת הרבה יותר.

בריכה מחוממת

למרות שעונת הקיץ היא העונה החמה והמבוקשת ביותר לחופשות, גם בחורף כיף לצאת לנפוש באזורים שונים בארץ – ובמיוחד באזור הצפון היפה. לכן כשמחליטים לצאת לחופשה בעונת החורף שתיערך בצימר עם בריכה, חשוב לוודא כי הבריכה מחוממת ומאפשרת כניסה אליה גם כשקר בחוץ.

צימרים מאובזרים בחלל הפנימי שלהם

כשמחפשים צימרים מומלצים עם בריכה לא מספיק להתמקד באיכות ובגודל של הבריכה שבצימר, אלא בכל המתקנים והאבזור שקיים בתוך הצימר. למרות שהבריכה היא גולת הכותרת בחופשה, אתם תבלו את רוב הזמן בתוך הצימר שסגרתם ולכן כדאי לוודא כי הוא מציע את כל האבזור הנחוץ לחופשה מפנקת.

צימרים מאובזרים בחלל החיצוני 

נוסף לחלל הפנימי של הצימר, כדאי לבדוק גם את החלל החיצוני שקיים בצימר בו למעשה הבריכה נמצאת. מומלץ לבחור בצימר המציע אבזור חיצוני נוח כמו פינת ישיבה, שולחנות אוכל, פינת מנגל וגם ערסל או נדנדה.