החסרונות בהוצאת ויזה לבד

חושבים להוציא ויזה? חולמים על טיול בארצות הברית ומתארגנים אעם אשרת כניסה? כן, אשרת הכניסה היא תנאי הכרחי שאי אפשר להתקדם בלעדיו. אמנם אתם אולי מחפשים לחסוך בהוצאות ולא רוצים למצוא עוד נותני שירות שיגבו מכם תשלומים.

אבל זה לא אומר שנכון לוותר על שירותים חשובים שיוכלו להועיל לכם במידה רבה. שימו לב – הוצאת ויזה לבד אמנם חוסכת לכם הוצאה מסוימת, אבל במקרים רבים זה לא צעד נכון. בואו וקראו מהם החסרונות של הוצאת ויזה לבד.

אזרחים אמריקאים? קראו גם על f-bar.

מהם החסרונות של הוצאה עצמית של ויזה?

  • הזמן שעובר – כשעובדים בצורה חובבנית שלא מכירה היטב את הנהלים כל שלב לוקח הרבה מאוד זמן. גם ביצוע הפעולות על ידכם לוקח זמן רב מידי, וגם הטיפול המנהלי במסמכים שלכם ייקח יותר זמן. כשאמריקה נמצאת על הפרק כולנו זוכרים שזמן שווה כסף וחבל על כל יום שעובר עליכם בלי לאחוז ביד את הויזה אליה אתם מייחלים.
  • המבוכה וחוסר האונים – תארו את עצמכם מול מסך מחשב שמלא כולו בשאלות באנגלית צפופה. אתם לא יודעים מה לענות ובקושי מצליחים להבין את השאלות… מי מדבר על ניסוח תשובות נכונות ומהוקצעות באנגלית תקינה… אתם לא ממש מסתדרים עם המטלה הזו בעצמכם ואתם צריכים עזרה של גורם חיצוני שמכיר את המערכת ואת השפה.
  • לא יודעים מה לענות – אחד השלבים המכריעים בקבלת הויזה הוא הראיון. במהלך הריאיון אתם ניצבים מול מראיין שמתשאל אתכם ומציב אתכם בפני שאלות שונות. האם אתם יודעים מה לענות? האם יש לכם מושג מה רוצים לשמוע מכם ואילו תשובות עלולות להתקיל את כל התהליך? חבל לעבור את כל התהליך כדי לענות תשובה אחת טפשית שתגרום לכם שלא לקבל את הויזה המיוחלת.

פעלו בתבונה עם חברה מקצועית

קבלו את ההמלצה הגורפת ובחרו להתנהל מול חברה מקצועית שתוכל לייצג אתכם לכל אורך הדרך. החברה תלמד אתכם מה לעשות ואיך, היא תתמוך בכם בעת ביצוע הפעולות השונות ותכין אתכם כיאות לריאיון. כך התהליך יהיה נכון ומדויק וקבלת ויזה לארצות הברית תהיה קרובה יותר.