חבילת סקי

נראה שזה דווקא הזמן הכי מתאים לדבר על חופשת סקי. נכון, הקורונה פה ולא ממש מתכוונת לעזוב את האזור שלנו אך יחד עם זה, סקי בשוויץ הוא לא סיפור שאי אפשר לממש. הוא זמין יותר ממה שחשבתם.

חבילת סקי – איך לבחור?

במיוחד אם אתם יוצאים לחופשת הסקי שלכם מוקדם או מאוחר בעונה – מה הטעם בחופשת סקי אם אין בה שלג? אל תיקחו תמיד את המילה של מפעילי התיירות – התייעצו עם אתרים ומארגני חופשות סקי אמינים.

עשה ואל תעשה בחופשת סקי

נסיעה עם ילדים לסקי, יכולה להיות מלחיצה ומעייפת במיוחד, מומלץ לבדוק חבילת סקי לסן אנטון. הימנעו מטיסות ארוכות והעברות ארוכות. למרות שהסקי בקנדה ובאמריקה נראה מאוד מושך, זמני הטיסות הארוכים הופכים את זה לחופשה מייגעת – אם אתם יוצאים לחופשה עם ילדים צעירים.

למה סקי באירופה?

כנראה הכי טוב להיצמד לאירופה מבחינת סקי. חלק מאתרי הסקי הצרפתיים, נמצאים בהעברה קלה של 90 דקות מז'נבה ואחרים בנסיעה לא נעימה באוטובוס בעלייה מפותלת (ומעוררת בחילה) במשך 45 הדקות האחרונות.

נסו לצאת רק כחבורה בוגרת ותוכלו להנות ממגוון אתרי סקי מהיפים ביותר באירופה. הקורונה איתנו וזה נכון, אך עדיין, תוכלו לעשות את חופשת הסקי שלכם בדרכים מאושרות וללא סיכונים בריאותיים.

כמה עולה חופשת סקי?

ישנם אתרי סקי רבים בשוויץ, צרפת ואירופה בכלל שבהם כדאי לכם לבקר בהקדם. אתרים אלה מציעים מרחבים רבי עוצמה שכנראה לא תצליחו לסיים כל הטיול שלכם.

המחירים, הם בהתאם לחברה בה אתם מעוניינים לעשות את הסקי שלכם. לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שכנראה שחברה שתגבה את המחיר הגבוה יותר, תהיה משתלמת יותר בתנאי החופשה שלה.

למידע נוסף – סן אנטון – הלוקיישן המושלם לסקי.