קורס קיץ לנוער

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על חייו של כל ילד, הוא בזמן הקייטנה. קורס קיץ לנוער, הוא הזדמנות נהדרת להעניק לילדים את החוויה אותה הם צריכים. במאמר זה, נרצה להרחיב יותר על היתרונות שיש בקורס קיץ לנוער.

קורס קיץ לנוער

כל יום המורים שלנו עדים ממקור ראשון ליתרונות שיש בדרמה לילדים צעירים – ואתם יכולים להצטרף אליהם על ידי שליחת הילדים לקורס קיץ לנוער, בו הם ילמדו על המיומנויות שיש במשחק ובתיאטרון.

אם אתם נלהבים מהיתרונות של דרמה ומשחק לילדים בשנותיהם הראשונות, למה שלא תגלו איך הצטרפות לקורס קיץ לנוער של בימת הנוער יכולה לעבוד בשבילכם ובשבילכם ולהעניק להם את החוויה אותה הם כל כך רוצים?

דרמה בונה ביטחון

אפילו לילדים הכי ביישנים, לוקח רק כמה שבועות לבנות בעדינות את ההערכה העצמית שלהם ותוך זמן קצר, הם יהיו מספיק בטוחים כדי לקחת חלק מלא ופעיל במפגשים. כמה שבועות זה כל מה שצריך כדי לבנות ביטחון משחק ותיאטרון לילד.

דרמה מסייעת לריכוז

בכל מפגש, מעודדים את הילדים להקשיב לרעיונות ולמחשבות האחד של השני ולהתחלף. פעילויות אלו, מאפשרות לילדים להכיר בערך הריכוז; מיומנות חיונית בעולם שמחוץ לביתם. אין ספק שהקורסים שניתנים בבית הספר יכולים להועיל לילד מבחינות רבות.

דרמה עוזרת לפתח מיומנויות שפה ותקשורת

לימוד שירים חדשים, משחק, משחקים חדשים והשתתפות במשחק העמדת פנים ובדרמה (כאשר ילדים חייבים לקחת על עצמם את שפת התפקיד שהם משחקים), כולם תורמים להתפתחות אוצר המילים של הילד.

הם מעודדים את הילדים להביע את עצמם הן מילולית והן באמצעות הבעת פנים ושפת גוף; המפתח להפיכתם למתקשרים טובים יותר. זו עוד סיבה מדוע חשוב להעניק זאת לילדים.