ממרכזיה ועד רובוטים: חידושים טכנולוגיים בתחום העסקים שישנו את חיינו

עולם העסקים עובר שינויים ושדרוגים מידי שנה, ובשנים האחרונות בהחלט ניתן לראות מגמה שחוזרת על עצמה בלא מעט עסקים, כשהעיקרון הוא ברור: ליצור חידושים טכנולוגיים שישנו את התנהלות העסק באופן ניכר. לאחרונה נדמה שמדובר בתחום שתופס תאוצה, והופך לשכיח בקרב רבים. מהם החידושים הטכנולוגיים שכל עסק צריך? ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות וחידושים שכדאי להכיר.

מרכזיה לעסקים: ניווט שיחות וחיבור למערכת CRM

אחד החידושים הטכנולוגיים הבולטים של העשור האחרון הוא המרכזיה, ובייחוד מרכזיית IP. ניתן לספר לא מעט על המרכזיה, ובהחלט אפשר לומר שהיא מקלה על העבודה בארגון. מדוע? ובכן משום שהיא טומנת בחובה מספר יתרונות משמעותיים כמו ניתוב שיחות דינאמי, הקלטת שיחות, חדרי ועידה ווירטואליים, הצפנת שיחות, חיבור למערכת CRM (מערכת לניהול לקוחות) ועוד. מבקשים המלצה? בחברת ווייסנטר תמצאו שירותי מרכזיה אידיאליים הכוללים את שלל היתרונות שצוינו מעלה.

סיור וירטואלי בעסק עם GOOGLE SEE INSIDE

האם אי פעם חשבתם שתוכלו לאפשר ללקוחות לסייר בעסק שלכם מבלי שהם נמצאים שם באופן פיזי? ובכן לגוגל יש כלי חדשני ומיוחד שמאפשר סיור וירטואלי בבתי עסק בעולם כולו. איך עושים זאת? תוכלו להטמיע את האופציה בכרטיס העסק שלכם בגוגל. אגב, אם אין לכם עדיין כרטיס לעסק – פתחו כרטיס בהקדם, משום שמדובר בכלי נהדר לשיווק וקידום.

אוטומציה לעסקים: רובוטים במקום עובדים

מתי לאחרונה השתמשתם בבוט כדי לשוחח עם לקוחות או מתעניינים חדשים? ובכן, כיום רובוטים יכולים לתת מענה ללקוחות שלכם, ולצמצם את כמות הפניות שמגיעות למענה אנושי (מה שמאפשר לצמצם את כמות העובדים שמקבלים פניות מלקוחות החברה), אם זה באמצעות פנייה לאתר האינטרנט שלכם או אפילו לעמוד העסקי שלכם בפייסבוק.

מערכת ממוחשבת לניהול משימות

איך אתם מנהלים את המשימות שלכם? האם אתם עובדים עם יומן פיזי? מציינים משימות על גבי מחברת קטנה? ובכן הדרך האידיאלית ביותר לנהל את הלו"ז שלכם היא באמצעות מערכת ממוחשבת לניהול משימות כמו קליק אפ או אסנה. המערכת מאפשרת לכם להגדיר דד ליין לכל משימה, להוסיף קבצים רלוונטיים ולסדר לעצמכם את לוח הזמנים באופן המיטבי – מה שמייעל את תהליכי העבודה באופן ניכר.

בחרו את החידושים הטכנולוגיים האידיאליים ביותר בעבורכם, וקדימה – זה הזמן לנסות אותם. בהצלחה.