היתרונות במתקנים אוטומטיים לחיטוי ידיים

בעידן פרוץ מגפת הקורונה, ישנם לא מעט סוגים שונים של מתקנים לחיטוי ידיים. הקפדה על חיטוי ידיים טובה וכדאית בכל ימות השנה אך בימי פרוץ נגיף הקורונה המדבק היא מומלצת עוד יותר. על כן ניתן לראות כיום מתקנים שונים לחיטוי ידיים בכל רחבי הארץ. בין כלל המתקנים ישנם כאלה אשר מסתכמים בבית ייעודי, יפה ומסודר הכולל לחצן המבצבץ שמוציא לא מעט חומר חיטוי רק לאחר שלוחצים עלי. לעומת זאת ישנם מתקנים משוכללים הרבה יותר בעזרתם ניתן לחטא ידיים ללא כל צורך לגעת בכלום. כל מטרת חיטוי הידיים היא לשמור על היגיינה דווקא בידיים שלנו אשר רגילות לגעת בלא מעט חפצים שונים. לכן החלו לייצר מתקנים אטומטיים שיאפשרו לאנשים לחטא את הידיים שלהם ללא צורך בלחיצה על כפתור שעליו לחצו לא מעט אנשים קודם לכן.

היתרון הבולט מכולם – שמירה על ההיגיינה!

בין כלל היתרונות הרבים של מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים, ניתן להצביע על יתרון אחד בולט במיוחד, השמירה על ההיגיינה. במידה והמון אנשים יגיעו למתקן חיטוי ידיים ויחטאו את ידיהם על ידי לחיצת כפתור בלבד, פעמים רבות חיטוי הידיים יחטיא את כל המטרה. כמות האנשים שלחצו על הלחצן שאמור להוציא את חומר החיטוי כה גדולה שכלל לא בטוח שכדאי לחטא את הידיים במכשיר כזה. לכן, כיום ניתן לראות בלא מעט קניונים ובתי ציבור שונים מתקנים אוטומטיים לחלוטין אשר מצליחים לחטא את ידיהם של רבים ללא כל בעיית היגיינה. כל שתידרשו לעשות זה להניח את כפות הידיים תחת המכשיר המתקדם אשר יזהה את הידיים שלכם וידע להוציא חומר חיטוי. 

מכשיר מתקדם הכולל חיישנים

המכשירים המתקדמים הללו עובדים על ידי חיישנים פשוטים אשר קולטים את תנועת הידיים בקרבת המכשיר וכך הם בעצם מאפשרים להוציא חומר חיטוי רק כאשר יש אדם שמחכה לו.

> מידע ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר פרומושן מוצרי היגיינה!