מיטת שיזוף: מה הסיכונים הכלולים

העור הוא האיבר הכי גדול בגוף האדם. ידעתם? והמראה של העור שלנו הוא מאוד חשוב, לא רק מבחינת האזור של הפנים, אלא לכל אורכו ורוחבו. אם פעם זה היה נהוג לשמור על העור מפני השמש כדי שייראה עד כמה שיותר בהיר, הרי שנכון להיום הצבע השולט הוא השזוף, כאשר אנשים בכל גווני העור מחפשים אחר המראה היותר חושני על ידי מכוני שיזוף ושלל של מכשירים לשימוש עצמי שיוצרים את מראה הברונזה הכל כך מחמיא, קראו על כך באתר של ד"ר ללוש. מה הבעיה עם השימוש במיטות שיזוף? הרשו לנו להסביר.

מכשירים שפולטים קרינת UV

השיטה שאיתה מכשירי שיזוף במיטה פועלים על מנת לשזף את העור היא על ידי שימוש בקרינה. קרינה של קרני UV שנחשבת למאוד מסוכנת, הרי מקרינה כזו בדיוק אנשים מתגוננים כשאר הם בחוף הים וביום חם מסתובבים. אם נבין כי קרינה ישירה שכזו ללא כל חומרי הגנה יעילים פועלת לתקופה ארורה במיטה קטנה על העור, נבין כי הנזק הוא אדיר יותר מאשר המראה השזוף שאותו מקבלים. פתאום יעלה הצורך של טיפול בפיגמנטציה, הרצון להעלים כתמים שיופיעו וכדומה.

ברשימת הגורמים המסרטנים

למי שלא ממש מעודכן זה חשוב להבין כי מיטת שיזוף הוכרזה על ידי גורמי הבריאות הרשמיים בעולם כולו בתור כלי מאוד מסוכן שלו יש קשר ישיר לסרטן העור. זה לא שאלה של אולי או ייתכן, זה גורם ברור ומובן לסרטן, ואם רוצים לקבל סרטן בשלב כזה או אחר של החיים זו המתכונת הבדוקה לכך ללא כל עוררין.

תעשייה שאינה תחת כל פיקוח

מה הדבר שבו חשוב לדון בכל הנוגע למיטות שיזוף לסיכום? השימוש במיטות שיזוף נעשה בצורה לא מפוקחת. כל אדם יכול להחליט כי הוא פותח סלון שיזוף, בוחר את המחיר הרלבנטי ועם המכשירים שרכש לומד את השימוש ומכניס לשם לקוחות רבים. לא מדובר באנשים מוסמכים באופן מלא, שמבינים מה הכוח של המכשיר הזה וכיצד יש להגן על הלקוחות בצורה שלא משאירה מקום לדיונים נוספים. מעבר לכך, אלו אנשים שלא יודעים מה לעשות במקרה של חירום שבהחלט יכולים להיווצר במיטות שיזוף ועבור מי זה בהחלט לא מתאים.