למה צריך ויזה לארה"ב?

המצב הביטחוני בעולם אינו מן המשופרים. בארצות הברית הייתה נקודת המפנה כאשר התרחש אסון התאומים. או אז הם הבינו כי הם חייבים להחריף את הנהלים והם חייבים להדק את השמירה על גבולותיה של ארצות הברית. זה אומר פיקוח הדוק על היוצאים ועל הבאים בגבולותיה של המדינה.

זו הסיבה כ כאשר אזרח ישראלי מבקש בתמימות לבקר בארצות הברית הוא צריך לעבור ראיון מקיף עד שהוא זוכה לקבל את הוויזה שזוהי אשרת כניסה ושהייה בארצות הברית.

מה זה הוויזה לארצות הברית?

הוויזה לארצות הברית נועדה למעשה לוודא ולברר כי המבקש יכול ורשאי להיכנס לתחומיה וגבולותיה של ארצות הברית אך זאת בהתאם למטרות אותם הוא מגדיר ומבקש בעת הריאיון.

יש אנשים המבקשים להגיע לארצות הברית למשך תקופה קצרה ממש כמו ביקרו אצל קרובי משפחה או לחילופין השתתפות באירוע, חתונה וכדומה. יש כאלה אשר מבקשים להגיע לארצות הברית לצורך טיול או חופשה ויש את אלו שמבקשים להגיע לארצות הברית על מנת ללמוד באחת ממוסדות ההשכלה הגבוהה במקום. מובן שתמיד יהיו גם אלו שמתכננים הגירה והם רוצים להשתקע ולגור במקום.

מי צריך להגיע לראיון לצורך קבלת וויזה?

על מנת להוציא את הוויזה יש להגיע אל השגרירות בתל אביב, שם יש לעבור ראיון על מנת לבדוק את האפשרות של השגרירות לאשר את מתן הוויזה. כאשר מדובר בילדים או תינוקות מובן שאין כל צורך בריאיון. ילדים לצורך העניין אלו הם ילדים עד גיל 14. גם קשישים שחצו את גיל 80 לא צריכים להגיע לראיון.

בריאיון חשוב כמובן לציין מהי המטרה בהגעה לארצות הברית. הוויזה ניתנת בהתאם למטרה המבוקשת.

חשוב לדעת כי אי אפשר להתחכם עם הוויזה. אדם שנוסע לצורך לימודים לא תמיד יוכל לשלב גם עבודה במקום. כך גם אדם שהגיע לבקר בתור תייר לא יוכל להחליט להשתקע במקום.

אדם שמשנה את מטרת הוויזה עשוי למצוא את עצמו ללא וויזה כאשר הוא מגורש מהארץ.

אנחנו מסייעים בהנפקת וויזה לארצות הברית במהירות ביעילות ובהצלחה.

קראו גם על: חידוש של ויזה לארה"ב