5 דרכים שונות לשימוש בקאנביס

במשך שנים, היינו רגילים לחשוב שקאנביס אפשר רק לעשן. ובכן, לא מדויק. עם השנים נוצרו שיטות נוספות, שהפכו פופולאריות לא פחות, כפי שנוכל לראות.

מה הן השיטות הפופולאריות לשימוש בקנאביס

אידוי קנאביס

אחת משיטות השימוש הפופולאריות ביותר, ועליה תוכלו ללמוד עוד במאמר הבא. מדובר על שיטה במהלכה משתמשים במכשיר מיוחד אשר מחמם את הקנאביס ומאפשר לשאוף את החומר מבלי להרגיש את חומר הבעירה ומה שמתלווה אליו.

ג'וינט

שיטה שכאמור במשך שנים הייתה פופולארית וכיום קצת פחות, הרעיון הוא לשים את החומר בנייר גלגול ביחד עם טבק ואז מעשנים אותו כמו סיגריה רגילה.

קנאביס רפואי

מדובר אולי בחומר הכי מוכר כיום, בוודאי הכי מתוקשר. הרעיון הוא שהחומר ישמש אנשים שזקוקים לו, על מנת לשכך כאבים. יש הגדרות ברורות מי זכאי לקבל אותו והיכן אפשר לרכוש אותו.

שמן קנאביס

מדובר על טיפות של הקנאביס אשר מטפטפים מתחת ללשון, וכך הוא נספג מיד. חשוב להדגיש, אסור לבלוע אותו, שכן אז היעילות שלו פוחתת.

אכילה

שיטה לא מומלצת, ובכל זאת יש מי שבוחר להשתמש בה. פשוט שמים את החומר כחלק ממרכיבי המזון. הבעיה היא, שאין כאן בקרה על איכות החומר ועל הכמות.

איך לומדים מה לעשות וכיצד להשתמש?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא כלים ומדרכים שונים אשר יכולים לעזור לנו בצורות שונות להבין וללמוד כיצד להשתמש בחומר בצורה נכונה. רצוי מאוד לקרוא, ללמוד ולהבין. אפשר להשתמש גם באנשי מקצוע, כולל רופאים, רוקחים וגורמים אחרים שיספקו מידע, בין אם זה על ההבדלים השונים באופי השימוש ובדרכים, וכן מהי השיטה הטובה ביותר עבורנו.

צריך לקחת בחשבון, לא רק את אופי השימוש, אלא גם להתייחס כמובן לכמות של החומר, כיצד מכינים ומערבבים אותו. יש השפעה גדולה גם לכך, שכן, אם נבחר להשתמש בכמות גדולה יותר ממה שאנחנו אמורים, ממה שאנחנו צריכים, הרי שמן הסתם זה ישפיע על היכולת שלנו לתפקד במצבים שונים.

לכן, חשוב להתייחס למכלול הרחב של הדברים לפני שניגשים להשתמש בקנאביס.