מה זה ביטקוין?

העולם הכלכלי סוער וגועש סביב כל הנושא הזה של המטבעות הדיגיטליים. אמנם זה ממש לא מוצר חדש אך הוא בהחלט רב תהפוכות. אנשים שסברו שהם עומדים להתעשר ורכשו מטבעות ביטקוין גילו לחרדתם שהם נזכרו מאוחר מידי וכי הערך של המטבעות ירד מהר מאוד עד שספק אם הן יוכלו להציל לפחות את ההשקעה שלהם. אך כחלוף זמן לא רב התברר כי מדובר במטבע שהערך שלו עומד לעלות בעוד רגע.

זה אכן קרה אך שוב הגיעה הקריסה המהירה. כך שמדובר במטבע מאוד מתעתע ובכסף שאנחנו לא רואים ולא עושים בו שום דבר ממשי. קראו בהרחבה מה זה ביטקוין?

מה זה ביטקוין?

אז הביטקוין היא למעשה מטבע דיגיטלית אשר לא מנוהלת על ידי בנקים או כל חברה כלכלית אחרת. הביטקוין לא נמצא תחת השפעה של ממשלות שונות ואין גורם כלשהו שאחראי על יצירת המבטעות הללו.

אז סיבכנו אתכם עוד יותר ואתם כבר ממש לא מבינים על מה מדובר? הבה נעשה מעט סדר.

ביטקויון – מטבע וירטואלית המתנהלת על בסיס קוד פתוח

אנחנו יודעים ומכירים את הכסף שיש לנו בארנק כאשר לכל שר ולכל מטבע יש את הערך המסוים שלו ואת הצורה הברורה והמוסכמת על פיה אנחנו מזהים ומכירים אותם. המטבע הווירטואלית היא שונה. היא לא נמצאת בארנק, היא קיימת רק בעולם הדיגיטלי.

לצורך שמירה על המטבע הדיגיטלית יש לרכוש ארנק דיגיטלי. השמירה על הארנק היא מאוד מחייבת כדי שאפשר יהיה להבטיח כי אכן המטבעות יישמרו היטב. אסור לשכוח את הסיסמה של הארנק כי שחזור של הסיסמה לא תמיד אפשרית. מעבר לשמירה על המטבעות יש להקפיד על התנהלות נכונה כדי להגדיל את הרווחים ולמצות את כל הרווח האפשרי מהמטבעות שכבר נרכש. ביטקוין – השקעה משתלמת!

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות ביטס אוף גולד!