מה חשוב שיהיה בנעלי הרים?

קודם כל, אם אתם מטיילים- חשוב שיהיו לכם נעלי הרים. לנעלי הרים ולנתונים שלהן, ישנה משמעות רבה מאוד לחוויה שתקבלו במהלך טיול. נעל הרים זוהי השותפה האולטימטיבית שלכם למסע, זו שתעבור איתכם הרים, נהרות, תוואי שטח מורכב ועוד. לכן, חשוב מאוד שתבחרו את נעלי הטיולים שלכם בקפידה ואל תתפשרו אפילו במקצת. בשל חשיבותן של נעלי טיולים על החוויה בטיול וכמובן על הבטיחות והבריאות שלכם, ישנם כמה דגשים שחשוב שנדע כשאנחנו מתכוונים לקנות לנו זוג.

נעלי טיולים – על מה לשים דגש?


אחד מהאמצעים החשובים ביותר שאנו לוקחים איתנו לטרק קשוח או אפילו מסלול צנוע, יהיו נעלי הרים. לפני שנרוץ בהתרגשות לחנות עלינו לדעת על מה חשוב שנשים דגש ומה חשוב שנשאל:

 • מרכיבי הגנה – ישנם כמה מרכיבי הגנה חשובים ביותר אשר עלינו לוודא שאכן קיימים ובאיכות מעולה. חלקי הנעל אשר יאפשרו לנו הגנה על הרגל בעת הליכה יהיו –
  סוליה אשר אחראית על מניעת החלקה ואחיזה טובה בקרקע.
  הגפה (מעטפת הנעל) אשר מעניקה הגנה לרגל.
  מערכת עקב אשר אחראית על אחיזת קרסול טובה ואיכותית.
  GTX שהיא שכבת בד אשר יוצרת איטום כלפי פנים ונידוף כלפי חוץ.
  בולמי זעזועים אשר אחראיים כמובן על רמת השיכוך הגבוהה והורדת לחץ מיותר מגופנו.
 • סוגים שונים לנעלי טיולים – עלינו לדעת כי ישנם שוגים שונים של נעליים ונרצה לבחור את הסוג שיתאים לאופי הטיולים שלנו. ישנן נעלי הליכה, נעלי טרקים, נעלי הרים (אלפיניות).
 • חלקים של חברות מוכרות הידועות באיכות טובה – על איכות חלקי הנעל אסור בשום אופן להתפשר. שימו לב שהנעל המיועדת מורכבת מחלקים המיוצרים על ידי חברות מוכרות הידועות במומחיותן בתחום.
 • מידה טובה – אל תנסו להתחכם. הנעל צריכה להתאים לכם כרגע בצורה מושלמת. 

קנו נעלי הרים וציוד לטיולים בחנות שלנו >>>