מה ההבדל בין ויזה לקנדה לוויזה לארה"ב?

לא מעט ישראלים מעוניינים להיכנס לקנדה או לארה"ב עבור מטרות שונות כגון: טיול, ביקור משפחה, לימודים ועוד. ניתן לומר שכאשר מעוניינים להגיע למדינה אחרת מכל סיבה שהיא, הרי שיש צורך בוויזה מיוחדת שמהווה אשרת כניסה לאותה מדינה, למשך פרק זמן אשר נקבע באשרה זו.

כשמדובר בויזה לחו"ל, ישנן מדינות שקל לקבל עבורן ויזה ולעומתן ישנן מדינות שלא קל כלל לקבל עבורן ויזה. כאשר ישראלי אחד מעוניין להיכנס לקנדה ואילו ישראלי אחר מעוניין להיכנס לארה"ב, הרי שהישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב יתקל בתהליך ארוך יותר ומורכב יותר על מנת לקבל ויזה לארה"ב, אם בכלל היא תאושר לו.

ויזה לקנדה אל מול ויזה לארה"ב

כאשר מדובר בצורך או ברצון להוציא ויזה לקנדה, הרי שהבשורה הטובה ביותר לישראלים היא שכל אחד מהם שאוחז דרכון ישראלי, יוכל להיכנס לקנדה מבלי שיצטרך ויזה לכך. ישראלי המעוניין להיכנס לקנדה צריך למלא טופס ממוחשב כלשהו, אשר בו הוא ימלא את כלל הפרטים הרלוונטיים. לאחר מילוי טופס זה עליו להציג במשטרת הגבולות לפני כניסתו לקנדה את האישור שקיבל בגין מילוי הטופס. מדובר בתהליך קל, קצר, פשוט ונוח.

לעומת זאת, כאשר יש צורך להיכנס לארה"ב, הרי שמדובר בתהליך מורכב הרבה יותר. אדם המעוניין להיכנס לארה"ב יידרש להיכנס לאתר השגרירות ולמלא את כלל הטפסים הרלוונטיים לבקשת הוויזה באנגלית. לאחר מכן הוא יזומן לראיון בשגרירות ארה"ב בירושלים ולאחר פרק זמן כלשהו מאותו הריאיון הוא יקבל תשובה האם הוויזה שלו מאושרת או לא. לעיתים ויזה לא תאושר בשל סיבות כאלה ואחרות.

כיצד ניתן לקצר ולייעל את תהליך הוצאת ויזה לארה"ב?

מכיוון שתהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא לא דבר קל, הרי שחשוב מאוד לבצע אותו בסיוע על חברות המתמחות בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב על כל השלבים שבו. כאשר בוחרים בחברה הטובה ביותר בתחום, הרי שהיא תסייע לכם במילוי הטפסים הרלוונטיים בשפה האנגלית, בהכנה לקראת הריאיון בשגרירות, בהכנת המסמכים הנדרשים בתהליך זה ועוד. ניתן לקבל ויזה בקלות ובמהירות על ידי בחירה בחברה הטובה ביותר בתחום סיוע בהוצאת ויזה לארה"ב.