אילו שירותים מציע בית אבות סיעודי בפתח תקווה?

הגיע הזמן לחפש בית אבות עבור יקירינו, חיפוש בית אבות מומלץ זו משימה לא פשוטה כל כך. אנחנו רוצים להיות בטוחים כי עשינו את ההחלטה הנכונה.

זה תמיד מפחיד לשלוח בן משפחה למקום חדש ולא מוכר, לכן כדאי לוודא כי זהו אכן מקום טוב וראוי, בשביל התנאים של אהובכם ובשביל השקט הנפשי שלכם. ראו לדוגמה בית אבות סיעודי בפתח תקווה!

בית אבות סיעודי בפתח תקווה – מה הוא מציע לנו?

אחד הדברים שהכי חשוב לבדוק יהיה כמובן השירותים שהמוסד מציע, ישנן כמה דרכים לדעת זאת. ראשית, בדרך כלל באתר האינטרנט כתובים השירותים שמציע המקום, ניתן כמובן גם לשאול בשיחת טלפון או אם אנחנו מכירים מישהו שגר שם כרגע.

אלו השירותים הניתנים בבית האבות היוקרתי בפתח תקווה:

  1. צוות רפואי נוכח – ישנה השגחה של צוות רפואי מלא הכולל: מנהל רפואי, רופא הבית, אחות ראשית וצוות אחיות ומטפלים שונים. הצוות הרפואי נוכח 24/7 ומעניק בדיקות רפואיות תקופתיות וכמובן טיפולים דחופים במקרה הצורך.
  2. עובדת סוציאלית – ישנה כמובן גם תמיכה בפן הרגשי, לתקופת ההסתגלות וגם לתמיכה באופן כללי. העובדת הסוציאלית נפגשת עם הדייר החדש עוד לפני שנכנס לבית האבות ומשמשת כגורם מתווך בינו לבין צוות בית האבות.
  3. פיזיותרפיה – במקום כמובן ניתנים טיפולי פיזיותרפיה על ידי אדם המתמחה בטיפול בבני הגיל השלישי. ישנם טיפולים פרטיים וקבוצתיים ומותאמים אישית על פי צרכי הדיירים.
  4. תעסוקה יומית וריפוי בעיסוק – על מנת לשמור על חיוניות הדיירים, ישנן פעילויות של ריפוי בעיסוק אשר מעבירות מדריכות מנוסות מאוד. גם כאן מתאימים את הפעילויות השונות על פי תחומי העניין של הדיירים.
  5. דיאטנית – ישנה דיאטנית אשר מסייעת לדיירים לשמור על בריאות תקינה, משקל תקין ובונה עבורם תפריט אישי לכל צורך.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר רום גני זהב!