לאילו מדינות ישראלים צריכים ויזה

חושבים על לטיול מאורגן בארה"ב או דווקא במסע רוחני בהודו? שנייה לפני שאתם יוצאים לנמל, תבדקו שאתם מצוידים בוויזה מתאימה – אחרת, לא תוכלו לעבור את ביקורת הגבולות במדינה. אז אילו מדינות ידרשו שתציגו ויזה בכניסה? ננסה לבדוק.

לאילו מדינות ישראלים צריכים ויזה |

ובכן, ישנם מדינות אשר מחייבות כניסה אליהן באמצעות ויזה בלבד, קראו כאן. ללא ויזה בשעריהן, לא יוכל האזרח הבא להיכנס לשטחן. ישנן מדינות אשר דורשות לא רק דרכון אלא סוגי אשרות אחרים, זאת כדי להבטיח ויסות יעיל ואדוק על כל מי שנכנס לשטחן.

אז לאילו מדינות צריך ויזה מישראל? |

אתם מוכנים? הנה אנחנו מתחילים לספור; סין, קזחסטן, אוזבקיסטן, מיאנמר, ווייטנאם, טאיוון, ונצואלה, גוויאנה, אנטיגואה, ברבודה גינאה-בסאו, גמביה, אוגנדה, אריתריאה, רוואנדה, קומורוס, סאו טומורוס ופרינסיפה, קאפה ורדה.

מדינות אלו דורשות מישראלים שבאים להתארח בשטחן ויזה בכניסה אליהם וללא ויזה בתוקף, כניסתכם לא תאושר ותצטרכו לחזור לארץ ממנה באתם.

דרישות כניסה חוזרת |

הכלל הקודם של אי כניסה חוזרת לאותה ויזה במשך חודשיים לאחר שעזבתם את הודו, אינו חל עוד על אזרחים זרים (למעט אזרחי אפגניסטן, סין, איראן, פקיסטן, עירק, סודן ובנגלדש, זרים ממוצא פקיסטני ובנגלדש). ויזות דואר יכולות לשמש כעת לכניסה כפולה להודו.

תוספות ויזה |

הודו מחמירה ביותר עם הארכת ויזות (ראו דוגמא בכתובת https://visa-india.co.il/renew/ ) . בעת כתיבתה, הממשלה העניקה הארכות רק בנסיבות כמו חירום רפואי או גניבת דרכון רגע לפני שהמבקש תכנן לעזוב את הארץ.

אם אתם כן צריכים להאריך את הוויזה שלכם בגלל הסיבות האמורות, תחילה עליכם להגיש בקשה באופן מקוון. אם אתם צריכים לראות מישהו באופן אישי, או שאתה מוזמנים לראיון, המקום ללכת אליו הוא משרד הרישום האזורי של זרים בדלהי.