למה ארונות הזזה עדיפים על ארונות פתיחה?

האם שאלתם אי פעם את עצמכם, למה ארונות הזזה עדיפים על ארונות פתיחה? ובכן יש לכך לא מעט סיבות והעובדה היא שכיום יש ביקוש גבוה מאוד לארונות הזזה, ואכן הם מרובי יתרונות.

השוני בין ארונות הזזה לבין ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מתאימים למי שמעדיף את הסגנון של פעם, נוסטלגיה וריהוט בסגנון וינטג', אולם ארונות הזזה הינם הרבה יותר פרקטיים, פונקציונאליים, בעלי מגוון רב של עיצובים, הם מעוצבים בסגנון מודרני ומתקדם, וקל יותר לאחסן בהם בגדים.

מהו הסגנון המועדף עליכם?

גם מי שאוהב את המראה הפחות חדשני, ימצא בחנויות הרהיטים המובחרות כדוגמת Roomix, ארונות הזזה מעוצבים בסגנון קלאסי, לאו דווקא קר ומנוכר, או בפשטות – סגנון חמים וכפרי וזאת עושים באמצעות הרכבת ארון הזזה עם טוויסט של ריהוט קלאסי ונושן יותר.

ארונות הזזה הינם יעילים

ארונות הזזה הם לא רק נאים למראה, אלא פרקטיים. ישנם הבוחרים לחצוב את אחד מקירות חדר השינה, היכן שממוקם הארון, וכך נוצר חלל רב בחדר, ללא צפיפות, ללא מראה עמוס, ובכדי שהארון יהיה עוד יותר פרקטי, ניתן לשלב באחת מהדלתות שלו מראה, גם עניין זה חוסך הרבה מקום בחלל.

לארון תפקיד חשוב בחלל חדר השינה

בחדר השינה יש כמה סוגים של רהיטים כמו מיטה, שידה, אולי כורסא נוחה וכמובן ארונות. חשוב להבין כי קיים הבדל מהותי בין ארונות הזזה לארונות פתיחה. במקרים בהם בחרתם בארונות הזזה, אין צורך לפתוח דלתות ולחפש את מה שאתם צריכים, הרבה יותר פשוט לראות את תכולת הארון, וכל שיש לעשות הוא להזיז את הדלת הצידה.

> קראו עוד מידע והמלצות נוספות בנושא ריהוט בהתאמה אישית!