למה תוכלו לצפות במופע על חושי?

מופע על חושי הוא מופע טלפתיה אשר מצליח להקסים ולהפנט את קהל הצופים, מבוגרים, נוער וילדים כאחד. מופע זה גורם גם לאנשים הסקפטיים ביותר להתחיל ולתהות האם העולם העל חושי אכן קיים והאם אמן החושים הוא הנציג של עולם זה.

מהו מופע על חושי – תכנים

התכנים במופע המכונה על חושי משתנים מאמן חושים אחד לאחר, אך לרוב מופע זה כולל תרגילים שונים שעיקרם קריאת מחשבות, קריאה של שפת הגוף, טלקינזיס (הזזת עצמים ללא מגע, אלא רק באמצעות כח המחשבה), וטלפתיה.

כל התכנים הללו מאוגדים במופע בידורי, מהנה ומלא באנרגיות המשלב אינטראקציה בלתי פוסקת עם קהל הצופים תוך שהוא מספק להם אתגרים מחשבתיים, אלמנטים של הפתעה וכמובן בידור. מופע על חושי מתאים לכל הקהלים בכל הגילאים, שכן אמן החושים יתאים את התכנים והתרגלים השונים בהתאם לסוג האירוע וקהל היעד שלו.

מופע על חושי – אפשרויות שונות

  • מופעי קסמים למבוגרים – מופע הכולל קסמים שמטרתם לתעתע בחושים ובמחשבה של אותם מבוגרים אשר צופים ואף משתתפים במופע.
  • מופעי טלפתיה – גילוי המחשבה, כיוון המחשבה ואפקט ההפתעה. הבסיס של מופעים אלו הוא היכולת של אמן החושים לכוון לנו את המחשבה, להבין את הפסיכולוגיה של החשיבה שלנו ותעתע בנו.
  • מופעים המערבים סינסתזיה – כלומר שליטה בתחום הצלילים והצבעים, שליטה בקוביות הונגריות ועוד כל מיני תרגילים הקשורים אל קסמים, אשליות והפתעות.

אמן חושים הוא אותו אמן אשר יודע כיצד להפנט את הקהל באותם קסמים, מצגי טלפתיה ותרגילים נוספים, כאשר בניגוד לקסמים הרגילים כאן רוב התכנים קשורים ליכולת יוצאת הדופן של האמן לקרוא את שפת הגוף וליישם טריקים פסיכולוגיים מסוגים שונים.

לסיכום, מופע על חושי מהווה את אחת האטרקציות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות וזאת משום ההפתעות הטמונות בו, הבידור, ההנאה והאתגר המחשבתי. מופע זה מתאים לאירועי חברה, ערבי גיבוש, מסיבות בר/בת מצווה, מסיבות פרטיות, מסיבות רווקים ורווקות ועוד.