האם חומר לניקוי חלונות עושה נזק

אחד האתגרים בניקוי הבית הוא ללא צל של ספק הברקת החלונות. מדובר במטלה חשובה ביותר אך מאוד מאתגרת. חלונות מלאי אבק ולכלוך ישפיעו גם על כניסתו של אותו אבק לתוך ביתכם, החנות או המשרד שלכן וגם ישפיעו כמובן על מראה החלל כולו. לכן, חשוב מאוד לתת את הדעת ברצינות ולהשקיע בניקיון שלהם. קיימים בשוק מגוון רחב של חומרים לניקוי חלונות, חלקם טובים ואיכותיים יותר אך חלקם פחות ובהחלט עלולים לגרום לנזק לשמשה ולכן חשוב לבחור חומרים טובים ומומלצים לניקוי חלונות ו/או להזמין שירות של ג'נסיס – חברה לניקוי חלונות משרדים ובתים.

באיזה חומר לניקוי חלונות מומלץ להשתמש? 

שמענו על לא מעט מקרים בהם אנשים השתמשו בחומרי ניקוי אשר גרמו לנזקים שאינם הפיכים לחלונות שלהם. בשאיפה להבריק את השמשה, נוצר מצב הפוך בו השמשה נסדקה למשל, או התקלפה שכבתה העליונה. שימוש בחומרים שאינם מתאימים ומיועדים לניקוי חלונות עלול גם לפגוע במסגרת הנירוסטה של החלונות ועוד. באם מדובר בניקיון של זכוכית המקלחון, שימוש בחומרים כימיים אשר אינם מיועדים לניקוי מסוג זה עלולים לגרום לפירוק של צירי הדלתות או אפילו לגרור להתנפצות הזכוכית עצמה. 

> קבלו מחירון ניקוי חלונות ותבינו כמה עולה ניקוי חלונות מקצועי

המלצות לניקוי חלונות באופן מיטבי

במקרים מסוימים הגישה אל החלונות היא מורכבת בגלל הגובה שלהם והגודל ולצורך ניקיונם באופן יסודי תצטרכו למצוא פתרונות יצירתיים כמו השכרה של חברת ניקיון שמומחית בתחום או השכרה של ציוד ניקיון ייעודי לכך. עבור חלונות סטנדרטיים מומלץ להשתמש בחומרים ייעודים לניקוי חלונות ולא בחומרים כימיים חזקים שעלולים לעשות לכם נזק לחלון עצמו וכן נזק בריאותי. מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום הניקיון שיוכל לתת לכם את כל המידע לו תזדקקו על מנת ליהנות מחלונות מבריקים ללא נזקים.