מגפי נשים – איזה גובה עקב את צריכה?

נעליים הם כבר מזמן לא רק פריט שימושי כדי שנוכל לצאת וללכת בנוחות. יש כיום כל כך הרבה סוגים של נעליים, סנדלים ומגפים, מה שפותח בפני כל אחת מאתנו את ההזדמנות לבחור לעצמה נעל מתאימה לכל לוק, ולהשלים את ההופעה בנעל מתאימה ומושלמת שנותנת את חלקה להופעה שלנו. ומה לגבי מגפי נשים?

מגפים – למראה אלגנטי ועכשווי

אם בעבר מגפיים היו רק פריט מסורבל שנועד להגן על הרגליים בימים סוערים, כיום המגפיים הינם פריטים מעוצבים ואלגנטיים כל כך, כאלו שיכולים להתאים גם לימים שבהם מזג האוויר אינו סוער במיוחד. מגפי נשים ישלימו את ההופעה, יוסיפו את הצבע וישוו לך מראה כמו שרצית. כאן נשאלת השאלה לגבי גובה העקב. איזה גובה עקב את צריכה?

התשובה תכלול התייחסות לכמה נקודות. לפני הכול חשוב לדעת שכל אחת צריכה לזכור שגובה העקב אמנם מוסיף לה גם ס"מ לגובה שלה, אך יחד עם זאת לא תמיד עלינו לשאוף לגובה מרבי ולהיות אלגנטיות במיוחד. מה גם שהגובה משפיע על הנוחות ועל הבריאות שלנו. מסיבה זו כדאי לשקול היטב את הגובה, ובמידת האפשר לבחור מגפי נשים בעלי עקב בגובה סביר. כך תשמרי על הבריאות שלך וגם תיהני מימים נוחים יותר.

כמובן שאם את נמוכה יחסית, אם חשוב לך לשפר את הגובה, תוכלי לבחור מגפי נשים בעלי עקב משמעותי יותר. בכל מקרה עליך למדוד את המגפיים ולוודא שהרגל שלך מונחת בפנים במנח נוח ואפשרי לצעידה עבורך. כך שהמגפיים תהיינה שימושיות ונוחות ותוכלי להשתמש בהן ביום יום. ללא מגבלות נוחות ובלי לחשוב פעמיים לפני שאת נועלת אותם לרגלייך. כי נעל נוחה היא הסוד ליום מוצלח.

לצפייה בקולקציית מגפי נשים והזמנה אונליין היכנסי לאתר נעלי Grass